WTF?
     
В Броварах в озері на Пекарні загинув хлопчик (ВІДЕО)

19.06.2016 року в Броварах в озері парку «Приозерного» загинув хлопчик 14-15 років. Про це розповідають свідки та підтверджують у броварському відділенні поліції.

Як зазначають очевидці, неповнолітній нібито втопився. Однак, що насправді стало причиною смерті, наразі достеменно не відомо. Водночас, свідки подейкують, що хлопця нібито вдарило струмом від земснаряда, який вже тривалий час проводить на озері Фіалковського роботи із розчищення дна.

 

У черговій частині броварського відділення поліції повідомили, що наразі труп уже забрали до моргу. Однак, інших подробиць трагедії розповісти не змогли. Зі слів правоохоронців, робота слідчо-оперативної групи наразі ще триває.

Нагадаємо, що в озері на Пекарні протягом багатьох років діє заборона на купання. Нещодавно в парку «Приозерному» навіть поновили таблички із інформацією про це. Комунальники та СЕС наводять низку причин для заборони, серед яких погане облаштування озера та незадовільні санітарно-епідеміологічні умови, які влітку лише погіршуються. Попри це, за даними поліції та свідків, одночасно із загиблим сьогодні хлопчиком в озері плавало багато інших відпочивальників.

Маєш Право Знати