WTF?
     
Броварське відділення неплатоспроможного "Банку Михайлівський" радить своїм вкладникам звертатися до київських філій (оновлено 29.06.2016)

  Броварське відділення "Банку Михайлівський", який 23-го травня НБУ визнав неплатоспроможним, заченене. Вкладникам і людям, які взяли кредити у "Михайлівському" банк радить звертатися до інших столичних відділень.

  Нагадаємо, що "Банк Михайлівський" був визнаний проблемним 23-го грудня минулого року через ризикову діяльність. А у травні цього року Правління НБУ прийняло рішення про віднесення "Михайлівського" до категорії неплатоспроможних.

  Вкладники "Банку Михайлівського" з різних міст України збираються на мітинги та протестні акції. Наймасшатбнішим мав стати мітинг у Києві під будівлею НБУ, який відбувся учора. Однак розголосу акція не набрала, оскільки зібралося лише декілька десятків вкладників.

  Народний депутат України, Член комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради Павло Різаненко ще 30-го травня звернувся до представників правоохоронних органів із заявою про доведення акціонерами банку до неплатоспроможності (банкрутства).

  Сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook Павло Різаненко повідомив, що кримінальне провадження у справі "Банку Михайлівський" ще не розпочато. Як зазначено у повідомленні, відомості про ймовірний злочин акціонерів «Михайлівського» ще не внесені до єдиного реєстру кримінальних проваджень.

 - Правоохоронці поки "визначаються", хто саме буде розслідувати: чи слідче управління фінансових розслідувань Міжрегіонального головного управління ДФС, чи орган, який буде визначений прокуратурою міста Києва (бо ГПУ перенаправила заяву про кримінальне правопорушення саме їм), - зазначив народний депутат.

            

  Також пан Різаненко зазначив, що власник "Банку Михайлівський" Віктор Поліщук перебуває за кордоном. Броварчани у коментараях до повідомлення депутата схвильовані долей житлового комплексу "Лісовий квартал", власником якого також є Віктор Поліщук.

  Зазначимо, що глава НБУ Валерія Гонтарева вважає, що і Віктор Поліщук, і Ігор Дорошенко (екс-глава правління "Банку Михайлівський") можуть бути притягнені до кримінальної відповідальності та отримати до 5 років позбавлення волі. Про це керівник Нацбанку розповіла в інтерв’ю «Українській правді».

  29 червня на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook депутат, член комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності Верховної Ради Павло Різаненко повідомив, що кримінальне провадження у справі за ст. 218-1 Кримінального Кодексу України (доведення банку до неплатоспроможності) розпочато. Вже проводяться необхідні слідчі дії для встановлення обставин правопорушення.

  - Прокуратура міста Києва інформує, що 15.06.2016 внесено відомості до ЄРДР за номером 42016100000000597 за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ст. 218-1 КК України. Досудове розслідування доручено СУ ГУ Національної Поліції у м. Києві, процесуальне керівництво покладено на Прокуратуру міста Києва. На даний час проводяться необхідні слідчі та процесуальні дії для встановлення всіх обставин вчинення кримінального правопорушення, - йдеться у повідомленні.