WTF?
     
Засідання обласного оперативного Штабу з ліквідації наслідків НС у с. Літочки Броварського району відбулося у КОДА

13.06.2016 року у приміщенні Київської облдержадміністрації відбулося чергове засідання обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що сталася у с. Літочки Броварського району. Засідання пройшло під керівництвом заступника голови Київської облдержадміністрації – голови штабу Ігоря Любка. У засіданні взяли участь заступник голови – керівник апарату Михайло Царенко, начальник Головного управління ДСНС України у Київській області – перший заступник голови штабу Василь Слободяник, директор департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації – заступник голови штабу Ігор Аксенов, заступник директора департаменту охорони здоров’я ˗ начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Сергій Васильєв. Також учасниками засідання виступили очільники та заступники декількох райдержадміністрацій.

У рамках засідання обговорили інформацію про здійснення оглядів об’єктів з масовим перебуванням людей представниками райдержадміністрацій та міськвиконкомів. Зокрема, представники від Бородянського, Києво-Святошинського, Васильківського, Броварського районів відзвітували про проведення таких обстежень.    

Під час засідання штабу головам райдержадміністрацій та міськвиконкомів було доручено вжити заходів щодо доопрацювання інформації про обстеження об’єктів з масовим перебуванням людей, розташованих на території області та надання її для узагальнення департаменту з питань цивільного захисту населення та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

 

Також на нараді обговорили питання щодо проведення розрахунку надання одноразової допомоги на поховання рідним загиблим загиблих під час пожежі в с. Літочки Броварського району та налагодження комунікації з рідними загиблих з метою вирішення питання надання допомоги у похованні.

Як повідомив заступник голови Броварської рда Юрій Плакся на даний час встановлено контакти з усіма родичами загиблих, навіть з тими, які перебувають за кордоном. Так з 17 загиблих встановлено 16 контактів, одна особа вже похована. Також близьким людям загиблих працівники районного штабу повідомили відповідні телефони гарячих ліній, куди можна звертатися за допомогою.   

У свою чергу, заступник директора департаменту охорони здоров’я ˗ начальник управління економічного планування, фінансово-бухгалтерського обліку та медичного забезпечення Сергій Васильєв розповів, що зараз 1 людина знаходиться в обласній клінічній лікарні у відділенні опікової травми. ЇЇ стан відзначають як стабільний, середньої важкості.

Керівник Київського обласного бюро судово-медичної експертизи Костянтин Ворошилов відзначив, що було проведено розтин тіл 16 загиблих під час пожежі, під час якого були відібрані всі необхідні лабораторні дослідження для встановлення причин смерті. Також були відібрані зразки для встановлення ДНК індифікації та передані для дослідження слідчим органам до Київського обласного експертно-криміналістичного центру МВД України. У родичів, які звернулися на обізнання тіл були відібрані необхідні зразки для аналізу.

 

КОДА