WTF?
     
У Броварах відбудеться тренінг, що допоможе активістам впливати на роботу народних депутатів

  Наступного місяця, 4-5-го липня, у Броварах відбудеться тренінг «Як співпрацювати з народним депутатом для вирішення проблем округу». Про це нам стало відомо з повідомлення на сайті Фундації «Відкрите суспільство». Тренінг проводитиметься в рамках проекту «Громадський моніторинг виділення фондів для округу». Організатори кажуть, що це перший в Україні подібний тренінг для активістів і журналістів.

  Тренінг мають провести керівник Центру соціального партнерства та лобіювання НаУКМА Сергій Панцир та президент Фундації «Відкрите суспільство» Леся Шевченко.

  Основною метою заходу є подолання бар`єрів у комунікації між місцевими активістами та народними депутатами, які представляють інтереси виборців  у парламенті та мають важелі впливу на владу, підприємства та організації на всіх рівнях. Учасники тренінгу дізнаються, як вони можуть донести свою проблему до депутата, як зробити її пріоритетною у його порядку денному та як оцінити реальний внесок парламентаря у  ії вирішення.

  Також учасники тренінгів отримають відповіді на такі питання:

  •  Як проінформувати народного депутата  про проблеми, які не можна вирішити роками на місцевому рівні через брак коштів або повноважень?

  •  Якими інструментами можуть послуговуватись депутати для вирішення проблем виборців та чи використовуються вони їх у повній мірі?  

  •  В чому різниця між декларованим та реальним внеском народного депутата у вирішення проблем виборців?

  • Які існують яскраві приклади вирішення проблем виборців народними депутатами на місцевому рівні?

  • Як виборці можуть допомогти парламентарям спільно подолати перешкоди у вирішенні болючих для округу проблем?

  Керівник проекту, директор та експерт Фундації «Відкрите суспільство» Іван Сікора зазначив: «Тренінг допоможе активістам налагодити дієвий та взаємовигідний зв'язок із народним депутатом та правильно використовувати його потенціал у вирішенні проблем громади. Депутати, у свою чергу, отримають більш якісний зворотній зв'язок та краще зрозуміють запити виборців, що дасть їм змогу працювати більш ефективно та прозоро».

  Участь у тренінгу безкоштовна, проте кількість учасників обмежена. Щоб взяти участь, треба заповнити реєстраційну форму учасника за посиланням https://goo.gl/WqcF4b. Останній термін подачі заявок - 22 червня (включно).

  Час та місце проведення тренінгу буде повідомлено відібраним учасникам пізніше.