WTF?
     
У Броварах поширюють листівки з карикатурою на Президента і вимагають квот для української пісні

Днями у місті Бровари з’явилися листівки, в яких Президента Порошенка критикують за погане голосування його фракції у Верховній Раді за квоти для української пісні на радіо. Президента на них зображено в образі царя-русифікатора Петра І. Про це повідомляє Громадський Рух "Відсіч" у соцмережах.

Не дивно, що броварчани приєдналися до цієї акції протесту, адже населення нашого міста активно брало участь у подіях на Майдані. Щоправда дивно, що цей "вогник активності" так швидко згасає і сьогодні мешканці Броварів майже не цікавляться подіями, які зараз відбуваються у Броварській міській раді.

 

Як ідеться в листівках, нині на радіо звучить лише 5% пісень українською мовою. Підтримуваний громадськістю законопроект 3822 передбачав запровадження обов’язкової  квоти для української пісні на рівні 35%. Але президентська фракція дала за нього замало голосів. Натомість більше депутатів з БПП підтримали «альтернативний» законопроект 3822-1, який враховує інтереси радіогруп, зорієнтованих на російськомовний контент, і в якому суттєво зменшено квоту пісень українською мовою. 

 

Цими листівками громадськість закликає Президента вплинути на свою політичну силу в Раді й підтримати українську мову та пісню. Окрім міста Бровари, листівки вже поширили у Києві, Харкові, Луцьку, Городні, Житомирі, Херсоні, Одесі, Кіровограді, Дніпрі, Львові, Черкасах, Олександрії.