WTF?
     
Олімпійський день у Броварах

 11-го квітня центр міста було перекрито для спортивних змагань з різних видів спорту.

 

У наше місто з'їхалися спортсмени з Київської області. Власні сили випробовували спортсмени різного віку. Попри дощ, учасники прибували й прибували.

 

 Змагання проходили з інвалідного спорту, легкої атлетики, велосипедного й гирьового спорту, з пауерліфтингу, міні-футболу, стрітболу, шахів. Не обійшлося без курйозів, хтось припаркував автівку прямо на місці проведення параду.

 

Водія гукали мікрофоном, торкалися машини, щоб спрацювала сигналізація, але марно. "Порушниками" виявилась пара, що верталася з базару або магазину (у їхніх руках ми помітили харчі). Люди швиденько сіли в салон та поїхали.

 

Дивовижно, але від початку урочистої церемонії дощ припинився, визирнуло сонце (накрапати почало відразу по закінченню змагань). Захід відкрив парад барабанниць.

 

Головна теза, на наш погляд, яка прозвучала на відкритті: щоб перемагати супротивника, перемагати ворога, у першу чергу, потрібно перемагати себе, свої лінощі. Після урочистого підняття прапорів та Гімну спортсмени розійшлись на відповідні локації.

 

 Організатори зауважили, що змагання любительські, результати не зараховуватимуться учасникам в залік (хоча грамоти й призи передбачалися). Це скоріше свято для, самих, спортсменів, заохочування дорослих та пропаганда спорту серед молоді.

 

Дійсно такої напруги й зосередженості, яка притаманна боротьбі за першість, ми не побачили. Учасники розминалися, вислуховували настанови, але усе більше скидалося на можливість себе показати й на інших подивитися.

 

 Першими змагалися велосипедисти, за ними люди з обмеженими можливостями. Потім "з'ясовували стосунки" бігуни. Тим часом через дорогу, на Майдані Свободи показували на що здатні тривали змагання з пауерліфтингу, гирьового спорту, можна було подивитися на показовий виступ каратистів.

 

У Шаховому клубі також було гаряче. Поміж спортсменів ми неодноразово чули, що Бровари  - одне з небагатьох міст, яке розвиває спорт.

 

 Найменших учасників та гостей заходу очікували також активні розваги. За МС був олімпійський чемпіон з плавання Сергій Бреус. Спортсмени у ритмі танцю завдавали рухи, які присутні мали повторювати.

 

Як завжди найактивнішими були малюки, найскромнішими - дорослі.

 Тим хто трохи втомився від такої активності, можна було розважитися в парку "Перемога". Там тривав конкурс "Спорт очима дітей", до речі, подивитися було на що, дітки вкладали всю душу у власні твори.

 

 Настрій був пречудовий і в учасників, і в глядачів. Такі заходи чудова нагода провести час з користю та із задоволенням. Це хороша можливість познайомити діток з різними видами спорту, спортсмени, можуть порівняти власні можливості з вмінням інших, врешті, це гарний родинний відпочинок.