WTF?
     
Випуск дев'ятикласників в Броварах

8 червня  у школах міста пройшли випускні вечори  для дев`ятикласників.

Кожен  випускник почув  на свою адресу багато добрих, гарних слів. За високі досягнення в навчанні учні отримали  грамоти та дипломи. В цьому році, після успішної здачі державної підсумкової атестації, свідоцтва про базову загальну середню освіту отримали  862 учні. Одні готуватимуться до кроку в доросле життя, інші піднімуться на вищу сходинку навчання у школах.

49 з них, завдяки наполегливій праці і бажанню опановувати нові знання, мудрому керівництву наставників- учителів і батьків, отримали почесне право бути присутніми на урочистостях з нагоди вручення їм свідоцтва з відзнакою та цінних подарунків.

  

У великій залі Броварської районної державної адміністрації  урочисту церемонію  провели керуючий справами виконкому Костянтин Кузнєцов та начальник управління освіти міської ради Оксана Мельник. Вони  подякували вчителям за плідну працю, побажали випускникам  та їх батькам миру й добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей і здійснення мрій, віри й упевненості в завтрашньому дні.

-Це ваша перша велика особиста перемога-,  наголосила, звертаючись до випускників Оксана Мельник. Упевнена, що таких достойних перемог на вашому життєвому шляху  буде ще багато.

Теплі та щирі слова подяки батькам,  вчителям та очільникам  міста прозвучали у промові випускниці  СШ I-III ступенів №5 Аліни Дем`янчук.

Пісню «Отчий край» подарував присутнім, а особливо батькам, випускник 9 класу БНВК Олександр Зайченко.

Броварська міська рада