WTF?
     
В Броварах пройде Олімпійський день

11.06.2016 в Броварах пройдуть спортивні змагання з різних видів спорту в рамках спортивного заходу, який кожного року проходить в різних містах Київської області, "Олімпійський День". 

10-00 год. – 11-15 год. – приїзд та реєстрація команд

10-00 год. – 11-00год.  - художня самодіяльність

10-30 год. – 11-15 год. – Олімпійський лекторій МКЦ «Прометей»

11-00 год. – 12-00 год. – показові виступи:

УШУ –  виступ вихованців ДЮСШ відділу молоді та спорту м. Бровари, під керівництвом Чуканова О.В. до 10 хв.

Карате - виступ вихованців ДЮСШ відділу молоді та спорту м. Бровари під керівництвом Птіцина Д.В.  до 10 хв.

Спортивна акробатика – виступ вихованців спорт.клубу «ЮТА» під керівництвом Гариленко Т.Т.  до 5 хв.

Хортинг - виступ вихованців ДЮСШ управління освіти і науки м. Бровари під керівництвом Бондаровича С.В.  до 10 хв.

11-30 год. – 12-00 год. - Шикування команд для участі у святковому відкритті

12-00 год. – Урочисте відкриття

Виступ почесних гостей та відомих спортсменів, підняття прапорів України та НОК 

12-30 год. – 13-00 год. – Зарядка, майстер клас з відомими спортсменами

12-45 год. – 14-45 год. -  Змагання з видів спорту:

Легка атлетика:

12-30 год. -  дошкільнята, дівчатка - 20м

12-35 год. -  дошкільнята,  хлопчики -   20м

12-40 год. - школярі 7-14 років, дівчатка - 500м

12-50 год. - школярі 7-14 років, хлопчики -  500м  

13-00 год. - жінки , старші 17 років - 500 м

13-10 год. - ветерани жінки, 45+ - 500м                                                

13-20 год. -  школярі 15-17 років, дівчата - 1000 м

13-30 год. -  школярі 15-17 років, хлопчики -  1000 м                        

13-40 год. -  чоловіки, старші 17 років -  1000 м

13-50 год. -  ветерани спорту,  чоловіки, 45+ - 1000 м

Міні-футбол: 12-45 год. – 15-00год.

Пауерліфтінг: 12-45 год. -14-30 год.

Гирьовий спорт : 13-00год.-14-00год.

Стрітбол: 12-45 год. - 15-00 год.

Настільний теніс: 12-45 год. - 14-30 год.

Шахи: 12-45 год. - 14-30 год.

Інвалідний спорт: 12-45 год. – 13-30 год.

Велосипедний спорт: 12-45год.- 13-00 год.

Малюнок на асфальті: 12-45год.- 14-00год.

Нагородження переможців :13-00год. - 15-30 год. (по мірі закінчення змагань)

Організований від’їзд команд : 15-30 год. -16-00 год.