WTF?
     
Держава шукає керівника для казенного заводу порошкової металургії в м. Бровари

Міністерство економічного розвитку та торгівлі України шукає керівника для казенного заводу порошкової металургії в м. Бровари, який наразі знаходиться у власності держави. 

 Про це повідомив старший радник міністра економічного розвитку і торгівлі та керівник цільової команди з реформи держпідприємств Адомас Аудіцкас, як передає "Інтерфакс-Україна:

- Україна може повернутися до планів створення державного титанового холдингу, що поки в планах міністерства залишити підприємство в Броварах у власності держави. Тому зараз ми шукаємо для заводу нового керівника.

. Казенний завод порошкової металургії (раніше - Броварський завод порошкової металургії) створювався як спеціалізоване підприємство, що використовує у своїй виробничій діяльності технології порошкової металургії та композиційних матеріалів. В часи СРСР був потужною "машиною", яка експортувала свою продукцію на весь союз та країни Європи. За часів незалежної України завод поступово зменшує обсяги виробництва своєї продукції. Вже в 2000-х роках завод декілька разів змінював своїх керівників, яких працівникам представляв регіонал Олег Царьов, який наразі знаходиться в розшуку. Заводом розроблена технологія металокерамічних бронежилетів 5-го класу. Проте замовлень на їхнє виробництво ні тод,і ні зараз не має, що дуже дивно в наші дні. Перед військовим конфліктом з Росією завод мав замовлення на деталі для російських танків. Заробітну плату робітники заводу почали отримувати з багатомісячними затримками. Про це все повідомляється  в інтернет виданні "Маєш право знати".