WTF?
     
Свята тривають у Броварах (ВІДЕО)

 5-го червня у парку "Перемога" студія дитячих свят "Ойка" організувала для Броварів захід "Діти - квіти життя!" Містяни приходили в парк з дітьми, щоб подивитися конкурс і взяти в ньому участь.

Дітки, переважно дівчатка демонстрували завершені образи квітів (не просто костюми, а й зачіски, капелюшки, взуття).

 

Потрібно було створити костюм, дефілювати імпровізованим подіумом та зробити невеличку презентацію: розповісти кількома реченнями про свій образ.

 Після першої частини конкурсу "Попелюшка" й "Білосніжка" повели малечу на "перерву" - шоу мильних бульбашок.

Поки дітки розважалися, кваліфіковане журі підбивало підсумки. Зауважимо, що система оцінювання була не надто суворою, кожен з учасників отримав диплом і приз.

 

 Після конкурсу дітки розділилися на два табори - любителі спокійніших розваг пішли з "Попелюшкою" читати на галявину, любителі активних ігор залишилися з "Білосніжкою" та "Міньйоном". Малечу розважали танцювальним флешмобом.

 Окрім того, у парку було повно цікавих локацій. Для себе могли знайти заняття любителі малювати, майструвати (зокрема, можна було зібрати мікросхему), створювати вироби hand-made.

 

Для самих маленьких було облаштовано місцинку, де можна було пограти в м'яч, зібрати пазл і лего-конструктор, дітки гралися кольоровим пісочком.

 Трохи перцю й азарту заходу додали власники анти-кафе "88 Free Space". Вони заохочували гостей заходу до настільних ігор.

 Малечу також розважали аніматори  - позитивні молоді люди, які турбувалися не лише про настрій, але й про здоров'я дітей.

 

Наприклад "Міні-маус" власноруч зносила килимки під дитячі ніжки, аби ті не похворіли. Від особливої уваги потерпала мульт-зірка, "Лунтік".

Від охочих зробити світлину на пам'ять не було відбою, дехто прагнув схопити свого друга за хвостик, погладити йому животик, перевірити чи такі вже в нього м'якенькі долоні, як розповідається в однойменному мультику.

 

 Зробити селфі можна було в багатьох місцях, для цього організатори спеціально облаштовували фото-зони.

 

Також можна було розважити малечу гойданням у гамаку, щоправда, з ним були певні проблеми, то порожній гамак сам спускався додолу, то мотузок рвався разом з дитиною в ньому.  Одна дитинка вдарилася личком об землю та добряче забруднилася. Утім буває і таке, врешті малюк більше злякався ніж забився.

 

 На заході були не лише самі розваги, але можна було й отримати корисну інформацію. Наприклад, фахівець пояснювала батькам, які аспекти брати до уваги, щоб визначитися віддавати дитину в музикальну школу або їй краще підійдуть приватні уроки музики.

 

 Також у парку працював ярмарок, на якому можна було купити солодощі, картини, іграшки, мило - майже все ручної роботи.

 Не рідко дітки губили в натовпі батьків, і знов ми повертаємося до роботи й ставлення працівників, ведучі не просто оголошували у мікрофон, де шукати "потєряшек", а й розважали, заспокоювали їх разом з аніматорами.

 Якщо говорити про враження нашої редакції  - свято організовано й виконано пречудово. Попри затримку (через технічні причини), умов для святкування було предостатньо.

Від сонячної погоди й вільного простору, де діти могли набігатися й настрибатися від душі, до людей, які навчали й розважали діток, навіть, музика була підібрана як найкраще. Тож чекатимемо на подібні заходи з нетерпінням, тим паче, що підстави є. Ведучі пообіцяли броварчанам, що захід стане щорічним.

відеосюжет від ПравдаТут