WTF?
     
Броварського депутата звинуватили в безчинстві

 У соцмережах з'явилися повідомлення про "дикість що сталась на День дітей у парку". У святковий день був організований ярмарок виробів hand-made, який, за словами автора посту, мав на меті підтримати Благодійний фонд допомоги онкохворим "ІННА".

- Люди продавали зроблені своїми руками речі - а потім передали частину коштів на благодійність, - повідомляє користувач. -  Уже коли все закінчувалось прибігли якісь хами з відділу благоустрою - стали кидатись на людей, були дуже грубими одній жінці ледь стіл не перевернули. З ними був крикливий депутат Батюк, який підтримував це безчинство. Відділ благоустрою у грубій формі звинувачував переляканих жінок, що вони тут незаконно.

Тисли психологічно. Потім виявилось що у людей є дозвіл виконкому і нічого вони не порушують. Але у рукоділів потім ще півгодини руки трусились бо такого хамства вони не чекали. Отак і роби благодійну справу... Це реально якісь бандити були. Хто набрав цих бандюків у благоустрій??? І уйміть Батюка панове депутати бо це реальна ганьба - нападати на людей таким чином!!!!

 Натомість сам Сергій Батюк наполягає, що благодійністю займалася лише арт-студія "Талант", яка всі кошти за дитячі роботи складала у скриню для пожертв. 

- На 17:00 в їхній скриньці було 2800 грн. В той час як у сусідів в скриньці було 150 грн. А взагалі то, це був простий ярмарок, на якому мали право торгувати лише ті, що поставлять на своїх столах скриньку від відомого благодійного фонду. Скриньки поповнювались лише грошима людей, які жертвували і ніяк не були пов'язані з продажами товару. Ціни були захмарні...

  Люди мають різні думки з цього приводу. Більшість сходиться в тому, що з'ясовувати все потрібно спокійно. Також людей обурило, що Сергій Батюк називає вироби на ярмарку надто дорогими. Але ж ручна робота ніколи не була дешевою.

 

  Від себе можемо сказати, що на власні очі бачили скриньку з грошима біля виставки-продажу картин. Керівник арт-студії "Талант" дійсно презентувала захід, як благодійний: "усі кошти ми передамо у фонд "Інна" на допомогу онкохворим дітям", сказала нашим журналістам Анастасія Лазаренко.

 Що стосується ситуації в цілому, ясно одне, людей більше обурює не що, а як. Тож, можливо, депутату від ББП "Солідарність", Сергію Батюку слід дослухатися до свого колеги, Леоніда Черепейніка, який також вважає, що все з'ясовувати потрібно подалі від дітей. Зауважимо, що в цей день ми зустрічалися з паном Батюком на "галявині  Атошка", де він допомагав облаштовувати місцину для святкування. На заході було все безкоштовне: батути, кульки, солдатська каша. Депутат поводився цілком нормально, спокійно спілкувався з людьми.

  Шкода, що свято трохи затьмарив такий прикрий інцидент.