WTF?
     
В Броварах відновились крадіжки інтернет обладнання. Інтернет провайдер "Бровіс" оголосив нагороду у розмірі 5 тис. грн.

 

02.06.2016 в Броварах знову була здійснена крадіжка комутаційного обладнання у провайдерів. І якщо минулого разу крадіїв було впіймано "на гарячому", то цього разу злочинцям вдалося поцупити обладнання на Торгмаші в будинку по вул. Володимира Великого (вул. Енгельса) 10-А, де о 10:50 варварським методом відкрито телекомунікаційну скриню та викрали свіч типу D-Link DES-3200 C1, тим самим нанесли матеріального збитку інтернет провайдеру та незручностей користувачам "Бровісу" в цьому будинку.

 

  

Відразу було викликано працівників Броварського відділу поліції, які прибули на місце злочину за дві години. Оглянувши місце крадіжки, опитавши мешканців будинку та оформивши протокол, полісмени поїхали. Відомо, що проти крадія (чи крадіїв) буде висунуте обвинувачення за статтею 185 (крадіжка) ККУ.

Цікаво, що керівництво інтернет провайдера "Бровіс" теж дуже зацікавлене у розкритті даного злочину, тому офіційно оголосило нагороду у розмірі 5 тис. грн. за будь-яку інформацію, яка допоможе впіймати крадіїв. При бажанні можлива анонімність.

У повідомленні на офіційному сайті "Бровісу" також вказано, що інформатор зможе безкоштовно прийняти участь у покаранні злочинців. Що мало на увазі керівництво броварського інтернет провайдера не знаємо, але пропозиція заманлива.
Тому маємо надію, що крадіїв в найближчий час знайдуть, а наші броварські полісмени не відкладуть цю справу у ящик під назвою "НА ПОТІМ". Наше видання буде спостерігати за ходом розслідування цієї крадіжки та згодом проінформує наших читачів про результати та роботу Броварського відділу поліції.

А для тих, хто важає, що добро завжди повинно перемагати зло та хто може надати інформацію про злочинців, звертайтеся в редакцію "At Brovary" чи, безпосередньо, в офіс інтернет провайдера "Бровіс" за тел. (04594)-34-123 , 050-356-54-77, 097-026-18-25