WTF?
     
Найкраще броварським дітям

 1-го червня в парку "Перемога" відбувся захід "Найкраще дітям". Організатор, "BabyBoomFest" привітав малечу з їхнім днем.

Анонсувалося, що святкувати почнуть о 10-ій годині, проте гуляння розпочалось близько 11:30. Парком були розбиті окремі локації різного напрямку. Взагалі їх можна розбити на 4-и категорії: реклама та ознайомлення, продаж, майстер-класи, і розваги.

 Малеча зліталася на гучну музику до аніматорів, які залучали її до танців, шарад конкурсів. Була облаштована виставка картин маленьких художників арт-студії "Талант". Організатор виставки, Анастасія Лазаренко, зауважила, що виручені кошти будуть перераховані на рахунок благодійного фонду "Інна".

 Працював невеличкий ярмарок виробів hand-made. Дітки могли зробити аква-грим. Була змога ознайомитися з пропозиціями школи іноземних мов.

  До локації підходили зацікавлені батьки й питали про умови вступу до закладу. У парку можна було пострибати через канат, пограти у "живий" морський бій.

Можна було пройти антистресову терапію, діткам пропонувалось малювати лише одним пензлем всі разом. Командне завдання позитивно впливає на малечу.

 У парку можна було сфотографуватися на фоні декорації та навчитися робити фото на лекції професіонала.

Також можна було повчитися у тренера вправам на функціональних петлях. Для тих, хто не мав часу на навчання через своїх непосидючок, було облаштовано локацію для малих барабанщиків.

 Малеча веселилася аж до 18-ї години. Вимотані дітки не поспішали розходитися та тягнули батьків до фонтану, до гойдалок, до пісочниць. Свято добігло кінця, але настрій залишився.