WTF?
     
Дружина Президента України відвідала Броварський дитячий реабілітаційний центр інвалідів (ВІДЕО)

1 червня у Міжнародний день захисту дітей Дружина Президента України пані Марина Порошенко відвідала Броварський центр соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, де проходило свято останнього дзвоника. Дружина Президента також відкрила фестиваль дитинства та розваг «Найкраще дітям» у міському парку «Перемога».

На свято «Нашим дітям – мирне небо!» зібралися понад 170 вихованців Броварського центру віком від 1 до 17 років. Разом з пані Мариною Порошенко дітей привітали Надзвичайний і Повноважний Посол Японії в Україні пан Шігекі Сумі та його дружина, а також Броварський міський голова Ігор Сапожко.

Пані Марина висловила вдячність Посольству Японії в Україні, яке відгукнулося на прохання й надало грантову допомогу Броварському центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю в рамках програми японського Уряду «Кусаноне». «Саме завдяки японсько-українській співпраці нам вдалося зробити дуже важливу справу – сьогодні ми запускаємо ліфт та передаємо шкільний автобус. Я впевнена, що ця допомога полегшить повсякденне життя вихованців Броварського центру і значно розширить можливості для їх соціалізації», - наголосила Дружина Президента.

 

Пані Марина зауважила, що кожна дитина – це найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. «Сьогодні свято всіх дітей. А для 17 вихованців Броварського центру цей день – подвійна радість, бо вони випускники. І вже з 1 вересня частина з них сяде за парти разом зі своїми однолітками в інклюзивних школах», - звернулась до присутніх пані Порошенко і подякувала колективу центру за неймовірні зусилля, які вони щодня докладають для соціалізації особливих дітей. 

Під час відкриття сімейного фестивалю «Найкраще дітям», що проходив у міському парку та зібрав близько тисячі юних броварчан, пані Марина закцентувала увагу на важливості того, «щоб українські діти зростали в атмосфері любові й турботи, взаємоповаги і взаєморозуміння, адже саме тоді вони почуватимуть себе щасливими і захищеними».

Територія розваг була поділена на тематичні зони: спортивна галявина, галявина АТОшка, творчий фонтан, дитяче містечко, дитячий гай та літнє містечко. Малеча брала участь у спортивних змаганнях, майстер-класах, в шоу мильних бульбашок та цікавих квестах.

Прес-центр Президента України