WTF?
     
Броварські чиновники визнали "ДНР"
 Управління Пенсійного фонду Броварів незаконно відмовило переселенцю із зони АТО у пенсії, повідомляє громадська організація "КримSOS". Виплата призупинена, ніби, через "поновлення пенсії у Київському районі м. Донецька "Донецької Народної республіки". На підтвердження цього факту управління Пенсійного фонду надало копію відповіді на запит від управління Пенсійного фонду "ДНР". 
 Подібна поведінка Пенсійного фонду України є неприпустимою, адже всі органи, організації, установи державної форми власності, в тому числі, органи Пенсійного фонду України, були евакуйовані з території проведення АТО ще наприкінці 2014 року згідно з Постановою Кабінету міністрів України № 595 від 07.11.2014 на підконтрольну Українській державі територію і продовжили свою роботу за місцем евакуації.
 Окрім того, "ДНР" і "ЛНР" визнані Україною терористичними організаціями та не є державними утвореннями. Отже, органи влади (Пенсійноий фонд у тому числі) не мали права листуватися, робити запити - узагалі взаємодіяти з "республіками". Тож використовувати якісь підтвердження для застосування санкцій, чиновники також не мали права.

  Зазначимо, що отримання коштів на території "республік", не може бути підставою для припинення виплат Києвом. Пенсіонери, врешті, усе життя відраховували частку зарплатні в той таки Пенсійний фонд України, а не "ДНР". Пенсія, соціальне забезпечення - конституційне право громадян та обов'язок держави, тому не може бути відібране без наявності підстав, визначених українським законодавством.

 "Пенсійний фонд України з початку 2016 року провадить дискримінаційну діяльність щодо обмеження доступу переселенців та жителів непідконтрольних Україні територій Донецької, Луганської областей до пенсійних виплат", наголошує "КримSOS". Ця ситуація наглядно демонструє, як чиновники заганяють у глухий кут наших співгромадян і крутять тим законом як дишлом.

 Зателефонувавши до броварського відділення пенсійного фонду, щоб почути думку чиновників, нас почали скеровувати на різні номери, дехто просто кидав слухавку.  Тож пояснювати власний вчинок працівники ПФ не стали.