WTF?
     
Так і не потанцювали...

   13 серпня цього року на сторінках соціальних мереж анонсувався для усіх бажаючих безкоштовний майстер-клас зі спортивних бальних танців . Захід мав відбутися в Парку "Перемога" 14 серпня о 19.00 на "Ракушці". Наш кореспондент вирішив прийняти участь в цьому заході та зробити декілька позитивних знімків. Прийшовши завчасно, ми спостерігали відносно немалий наплив бажаючих потанцювати, основна кількість яких була зі своїми дітьми. Бажаючі підходили, але організаторів майстер-класу не було видно. Розчаровані люди блукали від "Ракушки" до фонтану, де спочатку і було заплановано провести цей захід, сподіваючись побачити танці. А вияснилось, що танців то і не буде...

   

- Цей рік не можна, навіть, порівняти з попереднім. Торік постійно щось відбувалось, культурне життя не стояло на місці, - говорить броварчанка, яка прийшла на майстер-клас. - Була така розрада, особливо для дітей, а тепер - ви й самі бачите.

  

Чому так сталося, нашому журналісту відповіла одна із організаторів танювального майстер-класу Наталія Ретта:

Тож танці не відміняються, а, переносяться на наступну п'ятницю 21.08.2015. Та сподіваємось, що місцева влада всіляко посприяє такому чудовому заходу, який приносить радість та посмішку броварськиv дітям.