WTF?
     
Останній дзвінок для броварських пенсіонерів

 У Броварах відбулась остання у цьому навчальному році лекція в університеті третього віку повідомляє ресурс "Правда Тут". Освіта в неформальному ВНЗ дає пенсіонерам не лише знання, але й багато емоцій. Окрім того, люди поважного віку мають змогу не лише пізнавати щось нове, а й ділитися власним досвідом.

 Університет третього віку створено п'ять років тому. За цей час багато чого змінилося. Студенти можуть вчитися на восьми факультетах, серед них: інформатика, правова освіта, краєзнавство, а також здоровий спосіб життя та православ’я. Окрім цього, студенти мають нагоду цікаво та з користю проводити час: відвідувати басейн, театри та виставки.

- Люди літнього віку після того, як закінчать свою роботу і виходять на пенсію - вони нікому не потрібні, - говорить ректор університету, Марина Григор'єва. - Вони сидять на лавках, ходять до магазину, в аптеку чи на ринок і все. Хотілося щоб у них не біло відчуття самотності, щоб вони отримували нові знання, щоб адаптувалися до сучасних умов у такому не простому нашому житті. - За словами ректора університет і надалі розширятиметься. Це означає, що дуже скоро всі охочі можуть подати заявку та розпочати заняття вже в новому навчальному році. Набір  уже відкрито.
 Стаття підготована за матеріалами каналу "Правда Тут".