WTF?
     
Перемога над забудовником

 У Броварському районі, біля села Перемога було зупинено будівництво складів під хімічні речовини, про це на своїй сторінці повідомив нардеп (БПП "Солідарність"), Павло Різаненко. Від жителів села Павло Олександрович отримав сигнал, "що об’єкт будівництва знаходиться на ділянці у безпосередній близькості до житлових приміщень з порушенням норм відповідного захисного зонування, що проект будівництва не містить ряду дозвільних документів (не проведено екологічний аудит), а також, що елементарно не були проведені громадські слухання і забудовники не поцікавились думкою громади".

 Через те, що питання потребувало колективного обговорення, 25-го березня у Броварській РДА відбувся прийом громадян за участю посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування з цього приводу. У підсумку дискусії від Верховної Ради було направлено депутатський запит до голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ), стосовно "проведення перевірки на дотримання вимог чинного законодавства, будівельних норм, держстандартів і правил під час будівництва ТОВ "СЕЛЕНА-ПЛЮС" виробничо-складського комплексу з лабораторними приміщеннями та котельною на території Калинівської селищної ради Броварського району Київської області". Натомість держінспекція повідомила, що реєстрацію декларації про початок виконання будівельних робіт скасовано.

 

 Сам Павло Різаненко називає цей факт перемогою (с.) Перемоги, яка сталася завдяки активістам села. Окрім того, нардеп дякує за позицію депутату Калинівської селищної ради, Василю Бізенкову.