WTF?
     
Броварська земля під пильним наглядом НАБУ

 25-го травня почалась перевірка документації Броварського районного виробничого відділу Київської обласної філії Державного підприємства "Центр державного земельного кадастру". Близько 12-ї години до видання "Трибуна-Бровари" надійшов сигнал, що працівники поліції та місцевої прокуратури вилучають усю документацію ДП "Центр державного земельного кадастру". Коли інформацію уточнилася, виявилося, підприємство перевіряє НАБУ.

 На першому поверсі журналісту підтвердили, що на - третьому триває виїмка документів. Офіційно коментувати події сзвильовані працівники підприємства відмовилися, а не офіційно підтвердили, що перевіряє саме антикорупційне бюро. Чоловік, який представився заступником начальника держпідприємства заперечив присутність працівників НАБУ на території ДП та сам факт перевірки. Згодом чоловік договорився до того, що документація перевіряється на запит Прокуратури Київської області. Пізніше коментатор зауважив: через те, що замість одного відомства, Державного агентства земельних ресурсів України створене нове - Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастр (Держгеокадастр), триває планова перевірка документації на регіональному рівні.

 Після перевірки з підприємства вийшли люди з сумками й пакетами, що були набиті паперами, невідомі сідали в білий мінівен. За коментаріми вони порадили звернутися до прес-служби Національного Антикорупційного бюро України. Тепер чоловік, що представився журналісту заступником начальника Броварського відділу "Центру Держземкадастру" підтвердив, що перевірку здійснювали працівники НАБУ за постановою Київської обласної прокуратури. Співрозмовник зауважив, що працівники антикорупційного бюро привезли з собою папки зі справами і звіряли їх з архівом ДП "Центр держземкадастру". Копію постанови Київської обласної прокуратури, за словами чоловіка, йому не залишили.

У НАБУ та Київській обласній прокуратурі з цього приводу зазначили, що від коментарів не відмовляються, однак, потрібно направити офіційний запит на інформацію. Перевірка може бути результатом розслідування, яке ініціював нардеп, Павло Різаненко. Нагадаймо, що 94-ри гектари державної землі незаконно стали приватною власністю.

 Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Трибуна Бровари".