WTF?
     
В Броварському районі у власному будинку грабіжники напали на сільського голову та його дружину

У селі Гоголів Броварського району на Київщині в будинок голови сільради Примака Петра Васильовича вломилися грабіжники. Про це повідомляє "Обозрєватєль". Виданню "At Brovary" підтвердили цей факт злочину в Броварському відділі поліції.
Напад стався близько третьої години ночі у вівторок, 24 травня. Повідомляється, що злочинців було четверо, вони були одягнені в темний одяг, на головах були маски.
Злочинці видавили металопластикове вікно на першому поверсі двоповерхового будинку і, проникнувши в приміщення, побили 60-річного голови і його 54-річну дружину. Господарям будинку бандити замотали руки скотчем та, наставивши на них пістолет, почали вимагати аби ті віддали цінні речі.
Грабіжники забрали ювелірні вироби та гроші, після чого зникли в невідомому напрямку.
Броварським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за статтею 187, п. 3 - напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний із насильством, небезпечним для життя чи здоров'я особи, яка зазнала нападу, або з погрозою застосування такого насильства (розбій) з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, який карається позбавленням волі на строк від семи до дванадцяти років із конфіскацією майна. Ведуться слідчо-оперативні заходи по встановленню осіб, які здійснили злочин та притягнення їх до кримінальної відповідальності.