WTF?
     
На лідера броварської "Свободи" скоєно напад

 

 22-го травня близько 23-ї години на лідера фракції "Свобода", Олега Сергійовича Шевчука напав невідомий у балаклаві, повідомляє ресурс "Трибуна Бровари". Депутат відпочивав у кафе "Колібрі" в компанії дружини й друзів, коли до закладу зайшов невідомий і вдарив його ногою в голову. На мить "свободівець" втратив свідомість. Тим часом дружина Олега Сергійовича схопила стілець і замахнулася на нападника. Невідомий дістав пістолет (при цьому випала кобура) і погрожуючи присутнім покинув приміщення, на вулиці він вскочив у автівку й зник. Відразу було викликано поліцію. Наша редакція зв'язалася з паном Шевчуком, щоб дізнатися про його стан та про ймовірні причини інциденту.

- Як ви себе почуваєте?

- Та нормально.

- Ви не в лікарні?

- Та ні-ні.

- Пару синців?

- Розбита губа та й усе.

- Кого підозрюєте?

- Я не підозрюю, я знаю. Я впевнений, що це пов'язане з нашим секретарем Броварської міської ради...

Олексій Здоровець
Василь Кочубєй

- Чому не з Кочубєєм у такому випадку?

- Тому що охоронці Здоровця вже приходили, наполягали на зустрічі, як кажуть бандити: "забивали нам стрілку". Підходили вони не до мене особисто, а до Бойка - мене не було в міській раді. І вчора вони під'їжджали зі Здоровцем, але знову ж таки мене не застали, покрутились і поїхали, але знаю, що мене шукали. Скажу так, більше в мене ворогів не має.

- Людина, яка напала на вас нічого не сказала, суть претензії?

- Ні. Він ззаду наскочив, я не очікував, навіть. Люди, які сиділи біля мене кажуть: він підійшов, заглянув мені в обличчя, упізнав і вдарив мене ногою, а потім дістав пістолет.

- Дружина не постраждала?

- Ні, все добре.

- Які ваші контрміри?

- О, ну це не для преси, - сміється.

"Свободівці": депутат, Сергій Бойко та лідер фракції, Олег Шевчук

 Нагадаймо, що останнім часом у лавах "Свободи" було дві "зради", на які інші члени фракції не змогли й не забажали закрити очі. Зокрема, Олексій Здоровець викликав нерозуміння однопартійців тим, що голосував ідентично з міським головою, у той час коли "Свобода" заявляла, що на жодні компроміси з чинною владою не йтиме, а голосуватиме, як вважає доцільним. Коли Олексій Здоровець почав голосувати врозріз із фракцією, "свободівці" почали вимагати від нього скласти мандат. Проте він відмовився. Під час 12-ї сесії, після оголошення Олега Шевчука про виключення Олексія Здоровця зі "Свободи" почалася бійка, останньому довелось рятуватися через вікно (на другому поверсі).

 Звісно, ми вже звикли до того, що депутати час від часу чубляться у радах різного рівня, тобто на робочих місцях. Це неприємно, соромно, інколи кумедно. Але коли напади стаються на людей (дарма, що це депутати) в оточенні родини, друзів, у громадському місці, зі зброєю - стає якось моторошно. Знаючи запальний характер "Свободи", можна прогнозувати, що далі буде...