WTF?
     
Парад Вишиванок у Броварах

 21-го травня у Броварах відбувся Парад вишиванок. Збір оголошувався на 18-ту годину. Коли ми прийшли на Майдан Свободи, ми побачили, переважно, молодь. Депутат від "ДемАльянсу", Олег Берестовий неодноразово запитував журналістів, чому ті без вишиванок. Коли представники ЗМІ відповіли, що в них їх, просто, немає, депутат підказав, що на броварській Трикотажній фабриці шиють дуже - гарні.

 Музика розважала учасників параду й зупиняла перехожих. Лунали пісні Джамали, зокрема її нещодавня вікторія - "1944". Коли люди зібралися, було вирішено змінити та скоротити парад. Присутні заспівали гімн та рушили через парк "Перемога". З вигуками: "Слава Україні!", "Героям слава!", "Україна понад усе!" люди у вишиванках оминули фонтан і заспівали гімн ще раз біля озера.

 Між собою присутні дивувалися, що прийшло мало людей. Одні списували торішній аншлаг на Революцію Гідності та вторгнення військ РФ у Вкраїну, люди оговтувалися від нещодавніх страшних подій та прагнули об'єднатися. Хтось вбачав у малій чисельності параду недостатню інформованість. У будь-якому разі організатори подякували всім, хто приєднався до заходу та показав, що Бровари це патріотичне місто та зробив свій внесок у незалежність України. Отже, сподіваймося, наступного разу Парад Вишиванок пройде головним бульваром Броварів.