WTF?
     
Кияни рекомендують Бровари

 Нещодавно київські журналісти побували в нашому місті та були вражені тим, що Бровари сучасніші ніж здаються. Перш за все, гостей здивувало, що в нас є хостел (дуже популярний через близькість до столиці). Він розташований на території ТРЦ "Термінал", у ньому 160 місць. За ліжко-місце у чотиримісному номері журналісти віддали 200 грн. У хостелі спільна кухня, приватна парковка, чисті номери. Єдиний недолік - відсутність wi-fі.

 Там же, у розважальному центрі гості зі столиці натрапили на аквапарк, рівнем, якого люди також були задоволені та залишили багато позитивних відгуків. Окрім того, кияни порадили скуштувати фірмового броварського пива (від 22 грн за півлітра) приватної пивоварні ресторану "Бровархофф".

 За безалкогольними розвагами журналісти завітали антикафе "88 free space". У закладі можна попити кави або чаю, окрім того, дозволяється приносити їжу з собою. Для дружніх компаній власники вільного простору пропонують безліч цікавих настільних ігор. Для усамітнених людей заклад пропонує багато книжок, до речі буккросинг тут також пропагується. Антикафе працює з 12-ї до 22-ї години, сплатити вам доведеться тільки за вхід (50-70 грн).

 

 Причарував киян і парк "Перемога". Брак лавочок, на який так нарікають броварчани, столичні гості сприйняли за чудовий привід повалятися на траві. Також журналістів вразила панорама, яка відкривається з пагорбів, які утворилися внаслідок викопування штучного озера. Наразі тривають активні перемовини влади з громадою, з фахівцями, що вирішують, як саме покращити територію парку (на реконструкцію виділено 18 млн грн).

 Також журналісти завітали до стрілкового клубу "Сапсан". До ваших послуг: стрільба з різної зброї (навіть луку), гра в пейнтбол, катання на конях, прогулянки мальовничою територією, а також кафе.

 

 Здивувало екскурсантів і те, що в Броварах два роки працював Антон Макаренко. До війни він очолював трудову колонію для неповнолітніх (старий Будинок культури). Проте кияни наголошують, що зараз діти в Броварах мають іншу славу - спортивну. Зі стін міського училища олімпійського резерву вийшли : Володимир Кличко, Жанна Пинтусевич, Олег Лісогор, Віктор Кузнєцов та інші.

 

 Найбільше гостей столиці вразив намір першого в Україні ІТ-простору (комплекс “Шоколад": вулиця Київська 265, корпус “Мокко”, 2-й поверх). Наразі в приміщенні триває ремонт, але за місяць він має завершитися. Спеціалісти навчатимуть дорослих (Web-дизайн, графіка, SEO, SMM, розробка комп'ютерних ігор, геймдизайн) і дітей (робототехніка, програмування на Scratch, Python, JavaScript).

 Отже, якщо ви прагнете втекти від столичного гаміру, але не хочете відмовлятися від благ сучасного життя, тікайте до Броварів. Кияни рекомендують.

 Стаття підготована за матеріалами ресурсу "Наш Київ", з використанням фото ресурсу "Маєш право знати".