WTF?
     
Колишній начальник броварської міліції відтепер керуватиме Баришівським районом

У вівторок 18.05.2016 року голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук представив громадськості ще двох нових голів райдержадміністрацій, які нещодавно були призначені на посади, згідно підписаного Президентом України розпорядження. Баришівським районом відтепер керуватиме колишній очільник броварської міліції Микола Клименко, а Переяслав-Хмельницьку РДА очолив Андрій Пряхін.

Нагадаємо, що Микола Клименко був знятий з посади начальника Броварського відділу тоді ще міліції, місце якого згодом зайняв Олег Янчинський.

 

Губернатор Київщини Максим Мельничук вітає Миколу Клименка з новою посадою

Під час представлення Максим Мельничук вручив кожному із них посвідчення і озвучив свої очікування від їхньої роботі на посаді. По-перше, це здоровий професійний діалог із місцевими районними радами, який сприятиме спільній роботі на благо району. По-друге, мова про підвищення інвестиційної привабливості і залучення капіталовкладень. По-третє, необхідною є робота щодо реалізації реформ і створення добровільних об’єднаних територіальних громад.
"Від кожного з нових керманичів у найближчі тижні чекаю програму розвитку району, яка визначить пріоритетні напрямки його розбудови і покроковий план  реалізації цих намірів. Потрібно мати чітко прописану стратегію, так звану «дорожню карту» розвитку, яка з роками по мірі її реалізації приведе кожен район до економічної самодостатності і процвітання",- зазначив Максим Мельничук.

Броварська міська рада