WTF?
     
"Виховання відповідального громадянина" в Броварах (ВІДЕО)

 17-го травня у нашому місті, в ТРЦ "Термінал"відбулась конференція на тему "Виховання відповідального громадянина", повідомляє "5 канал". Перед школярами виступали випускники інституту "Аспен-Україна". Лектори й слухачі мали нагоду обмінятися думками та ідеями. І якщо хтось прийшов на зустріч з розмитим уявленням про тему конференції, то наприкінці зустрічі діти мали чітке уявлення про саме поняття "громадяни" (з яких врешті складається суспільство). 

 

- Уперше  в Броварах збирається така почесна громада.., це відомі люди, найкращий зріз суспільства українського з різних галузей, - прокоментував подію депутат обласної ради (БПП "Солідарність"), Олег Іваненко. - Сьогодні вони тут, щоб поспілкуватися з учнями 9-х - 11-х класів міста Бровари... Вони матимуть унікальну можливість задати запитання (на які вони не знаходять відповіді) тим людям, які можуть дати їм вмотивовані відповіді, бо вони зараз на такому переломному етапі становлення, як особистості.  - Депутат наголосив, що ця зустріч зарядить дітей, спрямує: чого прагнути, куди рухатися, яким чином чогось досягати.

 

 Народний депутат, Олексій Порошенко зауважив, що ця зустріч має розповісти підлітками про цінності, етико-моральні орієнтири, щоб уже в цьому віці вони робили висновки, адже завтра ці діти стануть повноправними членами суспільства. Тож, яким воно буде, залежить і від дорослих (успішних дорослих, які мають певну репутацію), які мають розповідати "що таке - добре і що таке - погано".