WTF?
     
Суд повернув броварську базу відпочинку державі

 За позовом Броварської прокуратури базу відпочинку "Будівник" (с. Рожни) було повернено у державну власність, повідомляє прес-служба прокуратури Київської області. База, яка коштує понад мільйон гривень незаконно перебувала у приватній власності. Прокуратура встановила, що посадові особи ВАТ "Броварисільбуд", попри вимоги Закону "Про державну й комунальну власність", відчужили майно (комплекс споруд та установ бази) на користь приватної особи.

 За даними прокуратури комплекс не був в уставному фонді ВАТ "Броварисільбуд", а перебував на балансі та лишався державною власністю. Підприємство встигло укласти договір купівлі-продажу майна, згідно з ним, право власності на базу відпочинку перейшло до третіх осіб. Прокуратура звернулась у Броварський міськрайонний суд з позовом про визнання неправомірності договорів і повернення майна у власність держави. Рішення суду було виконано в повному обсязі.

 23-го березня 2016 року Державним реєстратором прав на нерухоме майно реєстраційної служби Броварського МРУЮ Київської області, було проведено державну реєстрацію права власності на базу відпочинку державою в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Київській області. Щоправда, посадовці утримуються від коментарів про долю посадових осіб, які відчужили державне майно.