WTF?
     
Обговорення благоустрою парку у мера закінчилось призупиненням монтажу "корабля" (ВІДЕО)

 17-го травня відбулось обговорення ідей, як можна покращити стан парку "Перемога", нагадаймо, що на реконструкцію було виділено 18 млн грн. Спочатку проектувальник (який так і залишився невідомим) презентував проект зонування. Головний меседж - збільшити кількість закладів: кав'ярень, ворк-шопів тощо. Понад усе присутніх обурило те, що проект не враховує думку броварчан, проект втілює, суто, бачення проектувальника. Окрім, того в нього не достатньо досвіду, він сам визнав, що не бачив закордонних проектів на власні очі.

 Депутати "ДемАльянсу" переконали присутніх, що проектувальник не врахував головне. На "необхідність" збільшити кількість парковок навколо парку, лідер фракції, Аліна Дяченко відказала, що переважно броварчани дістаються парку громадським транспортом, тож потреба у збільшенні парковок - надумана. Олег Берестовий залучив до обговорення знаного урбаніста з Києва Григорія Мельничука, який поділився методиками облаштування паркових зон. Урбаніст запевнив, що готовий співпрацювати з Броварами.

 

 Очільник міста Ігор Сапожко заявив про намір створити комунальне підприємство, що займатиметься облаштуванням парку, проте Олег Берестовий відказав, що це недоречно, використати бюджетні кошти можна продуктивніше.

- загалом мені довелось декілька разів брати слово для монологів, щоб переконати присутніх у важливості залучення цільової аудиторії в цей процес у зручний час, за правильною методикою та безпосередньо в парку, - розповідає депутат міської ради Олег Берестовий.

 За кілька годин перемовин було узгоджено кілька пунктів плану: буде створено робочу групу, яка контролюватиме проект реконструкції, у склад може війти кожен небайдужий, для цього можна звернутися до депутата "Демократичного Альянсу". По-друге, 4-го червня в парку "Перемога" вперше відбудеться ворк-шоп із зонування та розробки проекту взагалі. Олег Берестовий пообіцяв залучити архітекторів зі столиці.

 Коли круглий стіл вже "закруглявся" Віктор Малофієнко (самовисуванець, Броварська міська рада) підняв питання дитячого майданчика в парку Перемоги, який почали вже демонтувати та замість якого повинен бути побудований інший дитячий майданчик "корабель". Віктор Малофієнко запропонував усім присутнім ознайомитися з питанням на місці...

 

Прибувши на місце, присутні побачили, що розпочинається робота по монтажу "корабля". Депутат міської ради Аліна Дяченко з присутніми заборонили робітникам продовжувати роботи.

Як повідомляє "Трибуна-Бровари", ремонтні роботи по монтажу «Кораблика» проводяться за кошти, які з’явилися внаслідок розширення статутного фонду КП «Бровари-Благоустрій», тобто, за рахунок місцевого бюджету. Сама конструкція уже куплена і на встановлення її потрібно лише чотири дні. Цікавий нюанс: фірма «Інтер-Атлетіка», яка встановлює «Кораблик», вибрана без тендера. Тендер, як відомо, проводиться на послуги, які вартують більше 200 тис. грн. Однак, по документах вартість робіт — 198 тис. грн, аби тендеру не було.

 

Також на дитячому майданчику з'явився і директор КП "Благоустрій-Бровари", який намагався пояснити присутнім, чому питання демонтажу улюбленого багатьох броварчан дитячого майданчика не виносилось громадськості та хто вирішив побудувати дитячий майданчик "корабель". Також депутатами та активістами було запропоновано перенести "корабель" до води, а саме до озера...

(далі без коментарів)

Емоційно гарячі дискусії завершилися тим, що активісти та депутати пішли на імпровізований прийом до міського голови Ігоря Сапожка. Той, врешті-решт, дав розпорядження: монтажні роботи призупинити до завтра, 18 травня. Активісти вимагали провести обговорення громади і міської влади щодо доцільності встановлення у парку «Перемога» нової конструкції на суботу 21 травня. Коли таке обговорення відбудеться — поки що невідомо.