WTF?
     
У Броварах зловмисники "роззувають" автівки

 У нашому місті вже другий випадок (із відомих) крадіжок, злочинці знімають колеса з машин. Вперше автівку "роззули" на бульварі Незалежності 15 А 13-го травня. Без коліс лишилась чорна красуня - новенька "Хонда". Про другий випадок стало відомо вранці 16-го травня. На вулиці Короленка 56 колеса втратив зелений "Деу".

Через соцмережі власники закликають поліцію покласти край неподобству, окрім того, люди закликають можливих свідків не мовчати, а зв'язуватися з постраждалими.

 Звісно говорити про "хвилю" (як у випадку з "велосипедними крадіями") зарано, але тенденція негативна. Подивимось, як з новим викликом впораються броварська поліція та громадські формування. Тим часом обурені люди пропонують об'єднуватися й чергувати вночі, щоб запобігати подібним злочинам.

 З іншого боку, треба враховувати складну ситуацію, що склалася в Броварах, зокрема кадрову та транспортну нестачу. Проте вже не перший раз міліціянти, які працювали в 90-ті роки, відказують на це, що вони працювали в гірших умовах, тож потрібно працювати, а не скаржитися.