WTF?
     
Поразка у себе вдома
Юніорська збірна України (U-18) у Броварах помірялась силами з Іраном, повідомляє сайт Федерації гандболу. Українці активно готуються до серпневого відбору до ЧЄ-2016, 15-го травня вони зазнали поразки 23:28 від іранців (U-20) у товариському поєдинку. Змагання відбулись у нашому місті на майданчику БВУФК. Нагадаймо, що іранці зараз серйозно готуються до липневого юніорському чемпіонату Азії. На збори до України з Ірану приїхало 30 людей, з них 22 гравця.
 Зауважимо, що українські спортсмени не старше 18-ти років, у той час коли 7-ми гравцям з Ірану цьогоріч виповнюється 20-ть років. Гості на полі були набагато впевненішими за нашу збірну. Українці часто втрачали м'яч, прагнення пришвидшитися в переході збільшувало відсоток браку в передачах. Було багато не реалізованих гольових моментів.
- Команда Ірану була кращою, більш зібраною, у них не відчувалось мандражу, - говорить президент Федерації гандболу України, Андрій Мельник. - Наші ж хлопці дещо перегоріли.  Гадаю, в наступному матчі ми покажемо вже інший рівень. Сьогодні невдало зіграли крайні, ми багато не забили і припустились багатьох втрат. Бракувало нам й іскри, бажання у грі. Це корисний досвід для нас. Чим більше будемо грати, тим більшою буде впевненість. 
 
16-го травня знов у залі БВУФК відбудеться матч-відповідь. Початок гри о 16.00. Вхід вільний. Сподіваймося цього разу наша збірна покаже себе краще.