Старт чемпіонату Броварщини з футболу серед команд першої та другої ліги

Дощовий другий травневий тиждень ознаменувався початком Чемпіонату Броварського району з футболу сезону 2016 року. Десять команд першої ліги та вісім другої провели перші матчі на стадіонах Броварщини. До початку нового сезону команди довгий час готувалися, змагаючись за перемогу в численних товариських матчах. Додамо, що чемпіонат серед дванадцяти команд вищої ліги стартував третього травня. Цього сезону її склад поповнився чотирма командами-дебютантами.

Лідером за кількістю голів у першій лізі стала команда з селища Плоске. Попри те, що це була лише перша гра у цьому сезоні, хлопці швидко освоїлися на майданчику. До кінця другого тайму гравці аж чотири рази влучили у ворота команди княжичан, які, до речі, не забили жодного голу. Зі схожим рахунком закінчився матч між " Гоголевом" і "Руднею":  0:3 на користь футболістів з Рудні.

Серед команд другої ліги неабияк показав себе «Юнісеф» (м. Бровари). Його футболісти, як і в попередніх змаганнях, показали свій професіоналізм і в матчі проти «Мокрецю». Хлопці з «Юнісефу» завдали їм нищівної поразки, влучивши у ворота суперника аж дванадцять разів. Не пощастило і ще одній команді княжичан. «Княжичі-2» програли «Зазим'ю-2» з рахунком 2:5.

Сильний дощ ледь не зіпсував першу гру нового сезону командам «Юніон» (м. Бровари) та «Селтік» (с. Русанів і с. Кулажинці). Обидві команди розпочали впевнено, однак не поспішали створювати гольові моменти. Лише на 17 хвилині першого тайму «юніонівець» Руденко відкрив рахунок, влучивши у ворота суперника кутовим ударом. Після кількох невдалих спроб забити «Юніону» «Селтіку» в першому таймі вдалося це. Однак цей гол так і залишився єдиним в активі команди. На останніх хвилинах першого тайму Курченко з «Юніону» забив другий гол своєму суперникові, який став останнім за всю гру. Міг бути і ще один, якби «юніонівці» не торкнулися м’яча, влучаючи у ворота «Селтіку». Зрештою, матч закінчився з фінальним рахунком 2:1 на користь броварчан.

Президент ФК «Юніон» Руслан Семенець прокоментував результат гри такими словами:

- Нервовою видалася гра. У нас була перевага у володінні м’ячем, більше створили небезпечних моментів. Хоча й багатьох помилок ми припустилися. Зокрема, у виході з оборони в атаку. В таку погоду важко було грати. Ми ще на 80 відсотків ми оновили склад команди. Сподіваюся, невдовзі хлопці об’єднаються і, дійсно, стануть одним цілим.