WTF?
     
У парку "Перемога" на місці "американських гірок" з'явиться новий дитячий майданчик

  Атракціон "Американські гірки" в парку "Перемога" демонтують. Замість нього планують звести новий ігровий комплекс "Корабель".

 У середу, 11 травня, броварчани у одній із соціальних мереж повідомляли, що у парку "Перемога" невідомі демонтують паркан навколо дитячого майданчика "Американські гірки". Містян ця новина обурила, вони висували найрізноанітніші припущення, що побудують замість атракціону, що знаходився в аварійному стані. Тему продовжили обговорювати і наступного дня. Броварчани вимагали зупити знесення дитячого майданчику та відремонтувати старі конструкції.

  Сьогодні "Громадський захист Київщини" з посиланням на слова депутата Броварської міської ради Сергія Батюка повідомив, що замість аварійних "американських" гірок побудують новий ігровий майданчик.

  Сергій розповів, що за словами мера міста Ігоря Сапожка, його заступників Григорія Голубовського та Лариси Виноградової "майданчик знаходився в аварійному стані і ніхто не міг гарантувати безпеку дітям, через що було вирішено його реконструювати". Також він додав:

  - Мені пояснили, що відреставрувати конструкції неможливо через відсутність необхідних запчастин – їх немає навіть у США. Тому було вирішено демонтувати аварійні споруди і встановити на цій ділянці ігровий майданчик у вигляді корабля.

  Ремонтні роботи проводить КП «Бровари-Благоустрій» під керівництвом Андрія Василенка. Після демонтажу старих конструкцій, майданчик вирівняють, завезуть пісок, облаштують місця відпочинку. Згодом на його місці з'явиться ігровий комплекс "Корабель". Демонтаж старого майданчика та зведення нового коштуватиме КП «Бровари-Благоустрій» більш ніж у двісті тисяч гривень. Встановити новий комплекс планують до Дня захисту дітей.

Використані фото взяті з соціальної мережі Facebook