WTF?
     
Мер Броварів виділив квартиру багатодітній родині

  У соціальних мережах шириться невдоволення через те, що міський голова виділив квартиру багатодітній родині. Ця новина була опублікована у броварському виданні "Громадський Ревізор". Людей обурює не сам факт видачі, а не зрозумілий механізм, який визначає хто більш гідний, кому квадратні метри потрібніші. 

 Тобто головна претензія полягає в тому, що не може одна людина (міський голова) вирішувати таке питання одноосібно. Має працювати комісія, має бити налагоджена система. "Хто приймає остаточне рішення? Хто відповідальний за процедуру? На основі яких даних відбувається сам процес вибору можливих кандидатів? Чи приймають участь місцеві депутати у цьому процесі..? Чи проводиться перевірка майнового/фінансового стану можливого щасливця...? Чи існують взагалі якісь конкурси чи дослідження, хто саме вкрай потребує 5-кімнатну квартиру? Хто на даний момент знаходиться у самому скрутному положенні..?"

 Окрім того, цікаво, чому міський голова піариться на щасливій родині, адже надання багатодітній родині (якщо мати народила трьох дітей одночасно, або якщо в родині п'ять дітей) житла поза чергою гарантує держава, тобто це не диво, а - норма.  

 Тим часом на деякі питання вже знайдена відповідь. Депутат від БПП "Солідарність", Леонід Черепейнік запевняє, що ця квартира обговорювалась на інвестраді. Її викупив "Альянс-Новобуд". "І так як їм треба віддавати м2 то вони вирішили віддати не ходові однокімнатні квартири, а одну велику, усе просто, бізнес і нічого більше!"

 Але все ж таки хотілося б розуміти механізм, адже у Броварах багато тих хто претендує на житло поза чергою. Тож цікаво, яким чином визначається той, хто його потребує понад усе.