WTF?
     
Роман Сімутін очолив Департамент соціального захисту Київської ОДА

28 квітня 2016 року розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 27 квітня 2016 року № 207-к на посаду директора департаменту соціального захисту населення Київської обласної державної адміністрації призначено депутата київської обласної державної адміністрації від БПП "Солідарність" Сімутіна Романа Вікторовича.

До цього Департамент цілий рік обходився без керівника. Колишній міліціонер Роман Сімутін на новій посаді планує впроваджувати адресну допомогу соціально незахищеним в рамках обласної програми "Турбота".

- Пропозиція очолити департамент поступила в кінці січня. Лютий-березень - я проходив спецперевірку. З 4-го квітня подання губернатора лежали в мінсоцполітиці і лише 27.04.2016 року мою кандидатуру погодив міністр соцполітики Андрій Рева. Це для розуміння, як призначають на посаду і яка процедура. Щоб призначити людину на посаду потрібно 3-4 місяці.

Нагадаємо, Роман Сімутін був обраний депутатом Київської обласної ради в жовтні 2015 роки від БПП "Солідарність" по округу №69 в місті Бровари. До цього був опозиціонером, депутатом Броварської міської ради. Наразі працює в постійній комісії з питань бюджету та фінансів.
Хочемо ще зазначити, що ще один депутат Київської держобладміністрації Олег Іваненко, який обирався від м. Бровари, наразі теж займається проблемами незахищених верств населення. В кінці 2015 року Іваненко О.В. на Київській обласній асамлеї інвалідів підняв питання про підвищення мінімального розміру пенсій для інвалідів 1-ої групи з 1074 грн. до 2500 грн. 
Тож маємо надію, що Сімутін Р. В. та Іваненко О. В. спільними зусиллями вирішать не тільки цю проблему, а і багато інших проблем, у вирішенні яких так потребують інваліди, пенсіонери, чорнобильці та інше соціально незахищене населення.