WTF?
     
Активні мами Броварів представили власні хенд-мейд роботи

  Допомога завжди необхідна, а особливо найвразливішим людям – дітям. Їм не так важлива матеріальна підтримка, як моральна. Дітям, які не знають батьківського піклування, як нікому іншому потрібно дарувати частинку своєї любові. Вже потім можна і про матеріальну допомогу подумати.

 Талановиті містянки зі спільноти «Активні мами Броварів» минулої суботи поділилися своїми вміннями на благодійному ярмарку «Мамин Hand Made». Вони й влаштували цей захід за підтримки Броварського міського відділу культури. Для молодих матусь це був перший досвід організаторської діяльності. Головною метою броварчанок була благочинність – жінки планували зібрати речі для дітей із неблагополучних родин.

  Проведенню благодійної ярмарки не завадив навіть рясний не по-весняному холодний дощ. Молоді матусі крамували власноруч виготовленими роботами. Одні хизувалися своїми хенд-мейд прикрасами, другі – домашньою косметикою, а треті – м’якими іграшками. Гості, які, гуляючи парком, завітали на ярмарку, придбали собі в’язані речі: шапочки, ляльки, пальта. Вражали своєю красою листівки та картини, що були створені наче не простою жінкою, а справжнім майстром – так гарно вони виглядали.

  Ще одним із найпопулярніших придбань на ярмарку стали смаколики, також виготовлені власноруч учасницями заходу. Броварчани із задоволенням купували собі та своїм малюкам смачні капкейки та льодяники. Поки батьки милувалися хенд-мейд роботами, діти бавилися. Гості мали змогу також зробити декілька гарних світлин у фото-зоні.

  Броварчанки мали на меті зібрати необхідні речі для дітей, які залишилися без належного батьківського піклування. До благодійності долучилися і гості ярмарки, і самі учасниці. Для дітей з неблагополучних родин вони зібрали засоби гігієни, продукти харчування та одяг, які згодом передадуть до соціальної служби міста. Частина коштів, які були зібрані під час ярмарки, була також передана благодійному фонду «Інна» на допомогу онкохворим підопічним організації.

 Отож молоді талановиті матусі з Броварів своєю ярмаркою поєднали, як кажуть, приємне з корисним. Жінки і виставили на показ власні роботи, і зібрали речі для дітей з неблагополучних родин. Добра справа завжди приносить користь, і благодійна ярмарка «Мамин Hand Made» – яскраве тому підтвердження.