WTF?
     
Масштабна пожежа в Броварах (ВІДЕО)

06.05.2016 року в Броварах по вул. Заводська (промзона) загорілась будівля складу. 


Клуби густого чорного диму було видно з усіх куточків Броварів. Свідченням цього були світлини та відео, які почали наповнювати соцмережі.
Прибувши на місце надзвичайної події, журналісти "At Brovary" побачили людей, які здалеку спостерігали за пожежою та за роботою працівників МНС, які на той момент біля години намагалися погасити полум'я.

 

Робота пожежників "кипіла"в прямому та переносному значенні, але вогонь не приборкувався. На території загорання працювали вісім пожежних машин з Броварів та району. Також на допомогу приїхали пожежні машини зі столиці.

 

На місці події був помічений начальник Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області Микола Семиног, який не зміг нам хоч якось прокоментувати, що саме знаходиться на складі та причини загоряння.
Додамо, що даний склад знаходиться поруч з павільйоном відомого кулінарного ТВ-шоу "МастерШеф".

Заступник начальника відділу з надзвичайних ситуацій м. Бровари - Грабовець Анатолій Кирилович
 
Павільйон ТВ-шоу "МастерШеф" поруч з палаючим складом.

Міський голова м.Бровари Ігор Сапожко у соцмережах прокоментував цю надзвичайну подію. Виявляється, що горів склад з фарбою та трохи згодом спеціальні служби проведуть аналіз повітря на наявність шкідливих викидів.

Їдкий запах чутно майже по всьому місту. Не позаздриш і пожежникам, яким доводилось дихати горілою фарбою безпосередньо в центрі події.

 

На території складів була помічена карета швидкої допомоги, але за повідомленням начальника Броварського районного відділу ГУ ДСНС України в Київській області Миколи Семинога, під час пожежі ніхто не постраждав.


На 15:00 пожежу майже погасили, тож тепер чекаємо на результати аналізу повітря на наявність шкідливих викидів, які за повідомленням мера міста, проведуть спеціальні служби.

06.05.2016 року близько шостої вечора міський голова Ігор Сапожко на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що в Броварах перевищення максимально разових концентрацій рівнів забруднення атмосферного повітря не виявлено. 


Дуже дивно, адже о 14:30 пожежу ще не погасили.

Ну а тепер трішки позитиву.

Чекаємо на ексклюзивну аватарочку в соцмережі від одного (а може і не одного) пожежника.