WTF?
     
Вата-ТV дісталась Броварів (ВІДЕО)

 Журналісти телеканалу "Россия" завітали до Броварів. Представники "ЗМІ" пригадали Президенту України, Петру Порошенку тримільйонний борг, який брав "легітимний" друг Кремля, Віктор Янукович, і обурилися, що в нашій країні, зокрема в Броварах гроші витрачаються безглуздо.

 Отже, "журналісти" поспілкувались із жителями нашого міста, які в кращих традиціях російського телебачення, діставали з рукавів криві дзеркала. Чоловік, якого телеканал представив як жителя Броварів, Ігор Плосконос сумно зітхає, що генерал Кирпонос, який (увага!) захищав Україну, зараз не в пошані.

- Тепер хочуть назвати на честь так званих Героїв УПА, - говорить чоловік. Не залишили без уваги "вічного втікача", Симона Петлюру, який посунув Івана Черняховського, особливо обурило автора сюжету, що Ніколай Гастелло звільнив місце для дослідника українського Голодомору, Джеймса Мейса. "Журналісти" програми "Вєсти" закидають глядачу, не без допомоги броварчан, що жителів міста примушують жити на вулицях названих на честь людей, які зрадили Україну, коли їхні предки її захищали. Варто нагадати, вкотре, "Вата-TV", що Захід і подекуди Центр України вважав більшовиків окупантами.

Довгий час ми не розмежовувалися з РФ аж так радикально, але з новою хвилею агресії східного сусіда, стало очевидно, що в Україні не може бути Московської вулиці, коли агресор сидить у Москві. Тому, саме ветеранам, це має бути зрозуміло в першу чергу.

 Отже, експерт, Костянтин Шуров зробив висновок, що відбувається переформатування історії.

Зважаючи на те, скільки разів вона перекручувалася за часів радянщини, це скоріше очищення. Звучали звинувачення, що в нас є проблеми з газом та гарячою водою.

 "Журналістка" підсумовує, що декомунізація, як така, дуже ображає ветеранів. Що тут можна сказати? Поки ви переймаєтесь почуттями українських ветеранів, російські - вас зневажають (3-тя хвилина). Дивлячись цей сюжет згадується відомий вислів: собака гавкає - караван іде. Головне пам'ятати, що війна триває. У тому числі - інформаційна.