WTF?
     
"Ювілейний гран-прі Сапсан 2016" у Броварах
  З 7-го по 9-те травня відбудеться відкритий турнір зі стрілкових видів спорту "Ювілейний гран-прі Сапсан 2016". Захід відбудеться на стрілковому стенді "Сапсан-спорт" у місті Бровари, вулиця Чкалова 29.
Генеральный спонсор змагань Міжнародний спортивно-стрілковий клуб "Сапсан". Зареєструватися можна до 4 травня до 17-ти  годин через електронну пошту: info@sapsan.ua, телефоном: +380675037752 или на сайті www.sapsan.ua.
 
 У перший день учасники сплачуватимуть програму змагань, організатори перевірятимуть документи на зброю, саму зброю, амуніцію стрілків. Окрім того, буде можливість притрілятися.
 Змагання розпочнеться о 10-й годині - мисливське триборство (кулева стрільба, гладкий ствол: кабан, який біжить – 6-ть пострілів з 35 метрів і 4-ри постріла у козу, яка стоїть з 50-ти метрів).
 Комбінована мисливська стрільба за правилами  FITASC також почнеться о 10-ій (кулева стрільба нарізний ствол: дистанція 100 м, стрільба з 4-х положень - усього 35 пострілів, 4-и види мішеней, 5-ть пострілів по кабану, що біжить з 50-ти м).
 Також у перший день відбудеться тренування: трап, скіт, компакт-спортинг. Стрілятимуть на вільних майданчиках.
 У другий день змагань відбудеться компакт-спортинг 100 мишеней, мисливське триборство (компакт-спортинг 50 мішеней), комбінована мисливська стрільба за правилами FITASC. Також учасники матимуть змогу офіційно пристрілятися - трап, скіт.
 Третій день змагань - трап (75 мішеней + ПФ15; медальні матчі), скіт (75 мішеней + ПФ16; медальні матчі).

Загальний призовий фонд заходу 100 тисяч гривень. Пройде нагородження перших шести місць.