WTF?
     
Учні Броварської дитячої музичної школи показали, чого навчилися за рік

 Навчальний рік добігає кінця, залишилося зовсім мало часу, аби заповнити прогалини у власних знаннях. А наче лише вчора святкували Новий рік. Як же непомітно час летить. Невдовзі й іспити складати, звітуватися про виконану роботу. А дехто вже почав.

  Минулої п’ятниці, 22-го квітня, в приміщенні МКЦ «Прометей» відбувся звітний концерт Броварської міської дитячої музичної школи. Юні вихованці музичної школи відзвітувалися перед батьками, друзями та рідними про свої цьогорічні досягнення. Проведення такого концерту – багаторічна традиція школи, підсумок виконаної роботи.

  До такої події юні музиканти готувалися протягом усього навчального року на майже щоденних заняттях. Та не лише для цього діти вийшли на сцену. За цей рік вони вдосконалили свої вміння, навчилися чомусь новому. Та й викладачі не стояли рік на місці. У них з’являються нові, цікаві ідеї, наприклад, виконати класичний твір в іншій обробці. Колективи повсякчас поповнюються новими талантами.

  Увесь час, поки вихованці школи демонстрували свої вміння, виконуючи найкращі світові музичні твори, у залі витав урочистий та піднесений настрій. Для одних музикантів це був лише перший виступ, а інші й до цього встигли піднятися й на набагато більші сцені. Деякі є неодноразовими переможцями обласних, всеукраїнських, регіональних, міжнародних фестивалів і конкурсів.

  Глядачі, що завітали на захід, зачаровувалися мелодіями, що лунали з-під музичних інструментів учасників колективів. Твори відомих українських і європейських композиторів виконували учасники ансамблю гітаристів, камерного оркестру, ансамблю домристів, фортепіанного ансамблю. Серед них були учні як молодших, так і старших класів.

  Виступили також молоді бандуристи, віолончелісти, скрипалі з ансамблю «Нотки» та гітаристи з ансамблю «Веселка». Піднялися на сцену і «маленькі колективи». Одним із таких був дует баяністів Чередніченка Андрія та Кобзаря Віталія. Продемонструвала своє вміння грати на саксофоні не гірше за самого Чарлі Паркера юна Адронова Анна.

 Чудовий спів подарували глядачам вихованці вокального ансамблю «Первоцвіт». Гарним завершення звітного концерту стали виступи хору учнів молодших та старших класів. Мелодії, які лунали з їхніх вуст ніби перенесли усіх присутніх кудись далеко, до найвідоміших сцен світу. Лише обличчя юних співаків поки що мало кому відомі.

 Після того, як маленькі вокалісти закінчили співати, вони ще довго не йшли зі сцени, – фотографувалися зі своїм керівником і викладачем Панченко Ларисою Олександрівною. Батьки та їхні діти подарували жінці стільки букетів, що ті навіть не вмістилися у неї в руках.

  Наші журналісти поспілкувалися з директор дитячої музичної школи Оленою Василівною Цимболею:

  - Ми в кінці кожного навчального року завжди проводимо такі підсумкові концерти, на яких показуємо усе, на що здатні, що вже зробили та чого досягли. Так ми звітуємося про наші здобутки, на які працювали цілий рік. Це один із наших напрямків роботи, поряд із участю в регіональних, всеукраїнських конкурсах.

  Вихованці броварської дитячої музичної школи показали все, чого навчилися за рік. Сподіватимемося, з плином часу їхня майстерність лише підвищуватиметься. То ж бажаємо подальших успіхів юним музикантам.