WTF?
     
Статистика за 16-23.04.2016 від Броварської поліції

За період з 16 квітня по 23 квітня 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 310 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 56 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано: 8 - тілесних ушкоджень, 33- крадіжок майна громадян, 2 – порушення недоторканості житла, 2 - незаконних зберігання наркотичних засобів, 1 – безвісті відсутній, 2- шахрайств, 2 – грабежі, 2 - розбійні напади, 8 – фактів раптових смертей.

На дорогах міста Бровари сталося 16 дорожньо-транспортних пригод, 2 - особи в яких постраждали та 14 - ДТП - без травмованих.

Шановні водії! Будьте обережні та уважні за кермом на автошляхах. Дотримуйтесь швидкісного режиму, зменшуйте швидкість поблизу пішохідних переходів, особливо поблизу навчальних закладів, де найбільша ймовірність появи на проїжджій частині дітей.

Пам’ятайте! Діти не завжди переходять дорогу у встановленому місці, тому будьте дуже уважні, особливо у вечірній час. Від вашої поведінки на дорозі, залежить не тільки власна безпека, але і безпека оточуючих людей.

Шановні батьки, роз’яснюйте дітям необхідність дотримання Правил дорожнього руху: навчайте їх орієнтуватися в дорожній обстановці; перед виходом на вулицю, нагадуйте дітям про правила поведінки поблизу проїзної частини дороги; допоможіть їм вибрати найбезпечніший маршрут від будинку до школи чи магазину. Будьте прикладом для дітей – переходьте вулиці у визначених місцях для пішоходів, не виходьте з дитиною на проїжджу частину із-за транспорту, не оглянувши попередньо дороги. Не дозволяйте дітям гратися поблизу доріг та на проїжджій частині вулиці.

Нагадуємо номери телефонів, за якими Ви маєте можливість повідомляти інформацію щодо місця перебування зниклих людей, а також відомі Вам обставини вчинення злочинів або порушення правопорядку: 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції