WTF?
     
Урочисте відкриття ДЮФК "Юніон" (Бровари). Юних спортсменів привітав нападник збірної України з футболу (ВІДЕО)

 Минулими вихідними у Броварах стало на одну футбольну команду більше. Наше місто поповнилося дитячо-юнацьким футбольним клубом. У неділю, 24 квітня, відбулося урочисте відкриття дитячого ФК «Юніон». Зазначимо, що команда була створена на початку цього року. За короткий час існування клубу юні футболісти багато чому навчилися і вже, навіть, продемонстрували на що здатні. Нагадаємо, у березні маленькі «юніонівці» з рахунком 7:2 перемогли вихованців школи ім. Владислава Ващука у товариському матчі.

  Представили молоду команду публіці особи, які долучилися до її створення: президент футбольного клубу «Юніон» Руслан Семенець, тренер Євгеній Бондарчук, депутат Київської обласної ради Олег Іваненко та депутат Броварської міськради Леонід Черепейнік. Аби показати юним футболістів гарний приклад, чого вони можуть досягти, на відкриття запросили триразового чемпіона України у складі донецького «Шахтаря» та нападника збірної України з футболу Андрія Воробея. Почесним гостем свята став також голова федерації футболу у Броварах Подзігун Володимир Іванович.

 

  Руслан Семенець під час своєї короткої промови подякував усім, хто сприяв і допомагав організовувати свято, усім, хто і зараз підтримує молоду команду. «Я сподіваюся на те, що наша спільна праця буде плідною», – зазначив він.

  Леонід Черепейнік додав, він впевнений у тому, що юні футболісти зможуть досягти неабияких висот: «Я радий, що у нашому місті є молодь, яка виступає за здоровий спосіб життя. Я вірю в те, що ви, наше молоде покоління, ще покажете високі результаті у спорті. Я мрію про те, що наші хлопці займатимуть перші місця на чемпіонатах не лише у Броварах, а й в Україні».

Триразовий чемпіон України у складі «Шахтаря» Андрій Воробей
Депутат Київської обласної ради Олег Іваненко
Голова федерації футболу у Броварах Подзігун Володимир

  Вихованці новоствореного дитячого футбольного клубу провели урочисте перше тренування перед гостями. Все, як і на звичайних тренуваннях, лише глядачів набагато більше. Тренер Євгеній Бондарчук добряче підготував своїх вихованців до подальших конкурсів і товариської гри. Хлопці змагалися, хто більше разів наб’є м’яч, хто влучить у вказане місце у воротах, хто швидше позбирає необхідні для тренування речі. Переможці отримали цікаві призи, які вручали запрошені на свято гості.

  Усім хлопцям, незалежно від того, перемогли вони у конкурсі чи ні, Леонід Черепейнік подарував футболки. Футболісти одразу-таки змінили своє звичне вбрання на нове. Наймолодшим у цьому допомагали батьки.

  З привітальним словом виступив вже відомий чемпіон Андрій Воробей. Він наголосив на тому, що відкриття дитячого футбольного клубу – визначна подія не лише для міста, а й для всієї України, адже «з таких маленьких шкіл виходять спортсмени, які і прославляють нашу країну». Андрій побажав хлопцям у майбутньому стати новими Ярмоленком чи Шевченком.

  Призи отримали не лише юні гравці «Юніону», а й ветерани футбольного клубу. Серед них було визначено найкращих гравців у номінаціях «найкращий бомбардир», «найкращий гравець», «найкращий воротар», «за волю до перемоги» та «за відданість клубу». Леонід Черепейнік особисто привітав їх та вручив премії. Найвідданішим клубу назвали Андрія Іванкова, які грає у команді далеко не перший рік.

 Після цього хлопці зіграли перший офіційний міні-матч новоствореного дитячого футбольного клубу. Вони розділилися між собою на дві команди: в зелених футболках і у білих. Юні спортсмени зіграли два тайми по десять хвилин кожен, чим довели своїм рідним і усім гостям, що тренування даремно не минулися. За півгодини гри визначити переможця не вдалося. Обидві команди шість разів влучили у ворота суперників. Все вирішило пенальті. Переможцем стала команда в зелених футболках.

  За цю перемогу хлопці отримали перший у своєму житті справжній кубок, яких у них, сподіваємося, буде ще багато. Кубок вони отримали з рук свого кумира Андрія Воробея. Не залишилися без своїх заслужених нагороді і гравці команди у білих футболках. Як і за перше, так і за друге місце усі вихованці отримали почесні дипломи. Тому, як би не було, а перемогла дружба.

  Президент футбольного клубу «Юніон» Руслан Семенець зазначив, що дитяча команда й далі розвиватиметься. «Ми плануємо з часом залучити до клубу більше хлопців, аби команда лише збільшувалася. Чекаємо, поки влада міста, як обіцяла, побудує нам стадіон. Планів багато, аби лише втілити їх у життя», – додав Руслан.

  Так було покладено початок ще одній дитячій футбольній команді у місті. Гарний видався початок, а значить, юним футболістам і далі все вдаватиметься. Може, й справді, років за десять вони представлятимуть свою країну та світових чемпіонатах.