WTF?
     
В Броварах на ходу вибухнув автомобіль (ВІДЕО)

25.04.2016 року о біля 20:30 в Броварах по вул. Ярослава Мудрого біля повороту на вул. Гоголя На ходу вибухнув автомобіль марки ВАЗ-2108. Про це повідомляють очевидці надзвичайної події у соціальних мережах. За їх словами, постраждалих немає, водій та пасажир встигли своєчасно покинути палаючу автівку.

 
До приїзду пожежників по вул. Ярослава Мудрого утворився немалий затор, але допомогти загасити ще тоді невелике полум'я ніхто не виявив бажання.

Пожежники приїхали оперативно, але це не допомогло транспортному засобу, якого накрило повністю полум'ям за 5 хвилин. Зі слів тих же самих очевидців в автомобілі знаходилась газова установка.

26.04.2016 року наша редакція звернулася за коментарями до рятувальників, аби дізнатись про причини загоряння автомобіля. Нам повідомили, що швидше за все причиною події стала несправна проводка транспортного засобу і, як наслідок, загоряння паливного баку.

 

Тож до уваги водіїв, аби уникнути подібних випадків, аби не наражати на небезпеку своє життя та життя оточуючих, періодично слідкуйте за технічним станом своїх транспортних засобів.