WTF?
     
У Броварах триває боротьба зі злочинністю

Лідер броварського "ДемАльянсу", Аліна Дяченко
 28-го квітня о 12:00 годині у малій залі засідань на Гагаріна 15 відбудеться нарада, повідомляє голова броварського "ДемАльянсу", Аліна Дяченко. Міський голова, місцеві депутати, представники громадських організацій та ЗМІ, керівництво поліції, громадськість шукатимуть шляхи подолання злочинності в місті.

 За словами депутата потрібно близько 3,6 млн грн, щоб місто цілодобово патрулювали 4 екіпажі ГФ спільно з працівниками поліції (на додачу до поліцейських патрулів). Таких висновків Аліна Дяченко дійшла залучивши до розрахунків керівників двох діючих ГФ - Володимиром Жаданом ("Руєвит") та Юрієм Скотніковим ("Правопорядок"). На минулій сесії була спроба зняти кошти з Програми підтримки громадських формувань, але депутати не допустили цього, навпаки звучали заклики виділяти більше (наразі сума складає 150 тисяч гривень, але вже три місяці гроші "зависли й не витрачаються").

Окрім того, потрібні камери відеоспостереження. Начальник поліції Олег Янчинський надав перелік 4-ка  місць бажаного розташування камер відеоспостереження. Міський голова сказав, що на це потрібно близько 6 млн грн, але питання потрібно вивчати. Також він порахував, скільки коштуватимуть відеореєстратори для патрульних (для контролю за їхньою роботою) - 22 реєстратора по 6000 грн. Також потрібні 7 автомобільних реєстраторів (7 х 800 грн) та хоча б два жорстких диски для зберігання архіву.

Депутат від "Самопомочі", керівник ГФ "Правопорядок", Юрій Скотніков
Окрім того, 6 автівок, якими користуються правоохоронці, потребують ремонту й нових шин.

Потрібно вивчити  досвід інших міст, як вони здійснюють матеріально-технічну підтримку поліції з коштів міського бюджету. За законом поліцію має повністю утримувати МВС за державні кошти. Але в Броварах потреби поліції не покриваються і це погано позначається на роботі правоохоронців?
"Словом, робота триває. Головне - не втрачати темп. Бо тут не можна зволікати: кожен день у Броварах стаються крадіжки і пограбування. Маємо всі об'єднати зусилля і зробити нарешті наше місто безпечним настільки, наскільки це реально можливо", підсумовує депутат.