WTF?
     
Не стало Олександра Терещенка. Сьогодні поховання.

 У ніч з 24-го на 25-те квітня не стало учня 9-Б класу Броварської ЗОШ №2 Олександра Терещенка, повідомляє "Трибуна Бровари". Нагадаймо,14-го квітня на даху електрички "Київ-Ніжин" хлопця вдарило електричним струмом. Олександр, який отримав 60% опіків тіла, помер у лікарні.

 Однокласники юнака збирали для нього кошти, проводили благодійні акції, торгували саморобними смаколиками (місцеві торгівці на Торгмаші гнали дітей і не дозволяли їм торгувати, а коли зрозуміли, що акція благодійна, не чіпали школярів). Було зібрано близько 15 тисяч гривень.

- Для однокласників, а, особливо, для батьківського комітету стало вже справою принципу знайти кошти на лікування хлопця і врятувати йому життя - напередодні сказала класний керівник Сашка, Оксана Миколаївна Чайка. Дуже шкода, що надії не справдилися.

У свідоцтві про смерть судово-медичний експерт написав, що причина смерті: "поліорганна недостатність, термічні опіки полум’ям ІІІ стадії 60% поверхні тіла, ушкодження внаслідок дії полум’я". Похорони хлопця відбудуться 26-го квітня. До будинку №1-А, що на вулиці Олімпійській, тіло Олександра привезуть о 12 годині.

 Редакція "At Brovary" співчуває рідним і близьким Олександра.

Стаття підготована за матеріалами ресурсів "Трибуна Бровари" й "Маєш право знати".