WTF?
     
Броварчан закликають голосувати

 З 25-го квітня (з 10-ї ранку) до 9-го травня (до 18-ї години) ТОВ "Фелікс Енерджі Груп" проводитиме публічне голосування, яке виявить, що броварчани думають стосовно будівництва в нашому місті ТЕЦ на біомасі (деревна тріска), повідомляє сайт Броварської міської ради. Паралельно компанія обіцяє реконструювати муніципальний басейн "Металург" коштом інвестора.

 З однієї IP-адреси можна буде проголосувати тільки раз за весь час опитування. Представники компанії запевняють, що прагнуть, хоча б частково, позбавити Вкраїну від енергозалежності, зробити Бровари містом, що активно запроваджує альтернативну енергетику.

 Заявлено, що це буде сучасний проект з залученням європейських інвестицій. Потужності ТЕЦ вистачить на те, щоб знизити тариф на опалення на 15 % порівняно з газом. Місто буде з гарячою водою протягом усього року. Окрім того, ТЕЦ  додатково забезпечить річну економію бюджетних коштів (близько 5 млн грн за опалювальний сезон), також електроенергія, що вироблятиметься, посилить стабільність енергопостачання, що не аби як допоможе при перебоях або "віяльних" відімкненнях. 

 З іншого боку, досі не роз'ясненим є питання нових котелень, які останнім часом заполонили місто. Броварчани все частіше скаржаться на сморід від диму. Містяни все частіше звертаються до СЕС, щоб дізнатися, чим ми дихаємо, але належної відповіді не отримують. Де гарантія, що нова ТЕЦ не забруднюватиме довкілля й не перетворить Бровари на промзону? Окрім того, може вийти так, що місто стане залежним від одного приватного постачальника.

  Компанія пропонує активним броварчанам не лишатися осторонь і об'єднуватися в наглядову раду, щоб контролювати реалізацію проекту. Проголосувати можна тут http://secure.sova.ua/brovary/. Тож вивчайте та вирішуйте.