WTF?
     
Маленький Дмитро з Требухова

 До редакції "At Brovary" звернулася молода сім'я з с. Требухів, що поруч з Броварами з проханням розповісти нашим читачам про їхнього п'ятирічного сина Дмитра. Виталій та Оксана Ковбаса шукають допомогу в людях, адже Дмитрик хворіє хворобою аутизм (грец. autos — «сам»; аутизм — «занурення в себе») — вроджене психічне захворювання, що характеризується нездатністю хворого до взаємодії із зовнішнім світом — і виникаючими з цього факту порушеннями в соціалізації. Хворий типово уникає спілкування: усяке порушення повсякденного розпорядку й стереотипів виявляється йому трагедією; проте інтелект аутиста понижений далеко не завжди, часто виявляються так звані "острівці знання" — області, в яких здібності хворого досягають нормального або навіть геніального рівня).

 Мама Дмитрика забила тривогу, коли хлопчику було 7 місяців, адже хлопчик відмовлявся робити вже звичні для нього речі. З часом ситуація ускладнювалася. "Він все більше закривався в собі. Міг годинами стрибати на ліжку, чи крутити якісь предмети. Іграшки його не цікавили, з дітками він не грав, і взагалі привернути його увагу було неможливо. Він перестав дивитися в очі. На вулиці він просто йшов, не важливо куди і з ким", - розповідає мама малюка. Більшість лікарів не зважали на побоювання матері, допоки вона не звернулася до столичних фахівців.  Малюку встановили діагноз аутизм - порушення психічного розвитку, що характеризується розладами мови і моторики, стереотипності діяльності та поведінки, що приводять до порушень соціальної взаємодії. Мама хлопчика знайшла клініку у Китаї, де мають хороший досвід в реабілітації дітей з таким захворюванням, проте лікування там досить дороге.  Родині самостійно необхідної суми не зібрати. Тож вони просять про допомогу небайдужих.

 

 

За допомогою небайдужих мешканців не тільки Броварщини, але і всієї України Дмитик проходить лікування, періодичне діагностування в нашій країні. Але час йде не на користь родни Ковбаса, потрібно вирушати до Китаю.

Віталій Ковбаса, батько Дмитрика:

- Коли потрібна допомога твоїй дитині? Хочеться кричати !!!! Просити весь світ про допомогу, стукати в усі закриті двері і знати, точніше бути впевненим, що на світі дуже багато добрих сердець, які відгукнуться на твою біду і допоможуть !!! Дорогі наші Друзі, не думайте, що ваша допомога -це крапля, ні це не так, саме завдяки таким краплях закривається більшість зборів, завдяки Вам отримують лікування, а потім і одужання. Не будьте байдужі до чужої біди! Допомагати просто! Найголовніше для цього мати бажання!

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

№ картки

5168 7572 1158 9306

Ковбаса Оксана

Контакти батьків:

+38-063-366-89-64 (Віталій Ковбаса);

+38-063-366-89-67 (Оксана Ковбаса).