WTF?
     
Решето замість даху. Броварчани вимагають, аби у їхньому будинку нарешті залатали дірки у шифері

  Примхлива весна з її періодичними опадами додає клопотів броварчанам. Як тільки на вулиці йде дощ чи сніг, стеля у квартирах багатьох містян перетворюються на водоспад. У будинку на вулиці Володимира Великого (вулиця Енгельса), 10-Б вже не перший рік протікає дах, а відремонтувати його немає кому, крім самих лише мешканців, бо ані влада, ані комунальники не можуть знайти відповідального.

 Майже 3 роки пожильці марно намагалися добитися ремонту покрівлі. Жителі й до Броварської міськради зверталися, і до Управління житлово-комунального господарства, і навіть до мера Ігоря Сапожка. Відповідь завжди одна: коли будуть гроші - виконаємо. Мешканка Наталія Янченко заявила, минулого місяця вона особисто говорила з міським головою. Тоді він пообіцяв жінці з проблемою розібратися. Але, як кажуть, фіра й досі там.

  Працівники ЖКГ частково дах залатали, але згодом проблема повторилася. «Монтажною піною залили. Результату з цього ніякого. Якщо у сонячну погоду подивитися на дах, у дірках небо видно. Справжнє решето», – розповідають мешканці будинку.

Мешканці будинку на вул. Володимира Великого 10-Б
Мешканці будинку на вул. Володимира Великого 10-Б

  У четвер, 21 квітня, мешканці вкотре запросили до свого будинку представника влади, депутата БМР Дудка Бориса, та очільницю «ЖЕК-2» Якубовську Ірину. Зазначимо, таку компанія мешканці намагаються зібрати вже не вперше, але та чи інша сторона не з’являлася. Броварський чиновник і цього разу не прийшов, проте після дзвінка жителів будинку, делегував замість себе свого помічника Дудка Романа.

  Ірина Анатоліївна погодилася, що будинку потрібний капітальний ремонт, але грошей на нього у бюджеті міста на цей рік не закладено. Роман цей факт підтвердив. На цьому коло замкнулося. ЖЕК каже, шукайте грошей у міськради, а її представник – коштів, що залишилися, не вистачить на ремонт. За які кошти латати дах, ніхто не знає.

Роман - помічник депутата БМР Дудко Бориса
Стеля в квартирі після дощу
Відповідь на звернення мешканців

  Зрештою, громада та помічник депутата згодилися на тому, що проблему не залишать, а будуть вирішувати. Роман обіцяв проконсультуватися з юристами та допомогти мешканцям зі складанням необхідних документів. Для початку – звернення про проведення обстеження покрівлі. А там – вже й про виділення коштів.

  Чи, нарешті, відремонтують дах і чи буде стеля у квартирах броварчан сухою ми пізніше перевіримо.