WTF?
     
В Броварському районі з гуртожитку виселяють переселенців з Криму та Донбасу (ВІДЕО)

Шість сімей переселенців з Криму і Донбасу хочуть виселити з гуртожитку смт. Велика Димерка, що в Броварському районі. Про це йдеться в сюжеті 5 каналу.

За словами самих переселенців, Департамент соцполітики 2 роки тому заселив їх в даний гуртожиток. Перші два місяці вони проживали безкоштовно, а після оплачували фіксовану суму за оренду в розмірі 750 грн на місяць з дорослого.

 

У сюжеті повідомляється, що адміністрація звинуватила переселенців в заборгованості в розмірі 100 тис грн, і повідомила, що вони повинні терміново покинути свої кімнати через "капітальний ремонту зливних вод в гуртожитку".

Після того, як в адміністрації попередили, що закривають заклад, в гуртожитку залишилося 6 сімей, яким нікуди переїжджати. Тоді керівництво вирішило спеціально відключити гуртожиток від води та електрики.

Власників гуртожитку навіть не збентежив той факт, що серед жителів є діти, інваліди, ветеран II світової війни та сім'ї учасників нинішніх бойових дій.

В адміністрації стверджують, що знайшли для переселенців нове місце проживання - в модульних містечках в Дніпропетровській області. У свою чергу, переселенці впевнені, що їх просто використали для отримання допомоги від неурядових організацій, а тепер, коли вони стали не потрібні - просто вирішили виставити на вулицю.