WTF?
     
В Броварах збільшилась кількість автомобільних крадіжок

Останнім часом на території міста Бровари почастішали випадки крадіжок із автомобілів. У поле зору крадіїв потрапляють транспортні засоби, які власники залишають у дворах будинків без нагляду. Сигналізація не зупиняє злочинців, вони розбивають вікно та викрадають із салонів цінні речі. За всіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.

Залишенні на видному місці в салоні авто барсетки, жіночі сумки, гроші, документи, GPS-навігатори, відеореєстратори, автомагнітоли, акустика, мобільні телефони та інші цінні речі зловмисники викрадають за лічені хвилини. Навіть якщо автомобіль обладнаний сигналізацією, часу, поки спрацює сигнальна система і власник транспорту при біжить на сигнал тривоги, злодію достатньо, аби пошкодити вікно та викрасти цінності.

Більшість авто, з яких були скоєні крадіжки, були припарковані не на стоянках чи у гаражах, а в дворах біля будинків чи просто посеред вулиці.

21.04.2016 року в соцмережі надійшла інформація, що в Броварах в дворі будинку по вул. Чорновола 15 цієї ночі в одного з припаркованих автомобілей вибили бокове скло та вкрали GPS-навігатор та відеорегістратор.

За словами Вадима Мусієнка таким способом було пограбовано декілька автівок по вул. Симоненка.

 

Шановні власники автотранспорту! Нагадуємо елементарні правила безпеки, дотримуючись яких, можна зменшити ризик стати жертвоюзлодів:

- залишайте автомобіль на майданчиках з охороною, або в місцях звідеоспостереженням;

- виходячи з машини, навіть на декілька хвилин, подбайте про те, щоб на сидіннях не було речей, що можуть привернути увагу злодіїв;

- забирайте до помешкання усе цінне обладнання, яке можна легко зняти чи витягти з авто: магнітоли, навігатори та інше.

У випадку, якщо ваш автомобіль все ж обікрали - одразу телефонуйте до поліції на номер спецлінії обласної поліції 102.

Броварський відділ поліції в Київській області