WTF?
     
У броварського хлопця, якого вдарило струмом, відмовили нирки

Наше видання вже писало про випадок, який трапився 14.04.2016 року на залізниці в напрямку Київ-Ніжин. На даху одного із електропотягів 15-тирічного хлопця вдарило струмом, внаслідок чого його було доставлено в реанімаційне відділення Бобровицької лікарні.
На днях в соцмережах з'явилося повідомлення від батька постраждалого хлопця з проханням про допомогу Олександру Терещенко.

Журналісти "At Brovary" поспілкувалися з Валерієм Терещенко, батьком постраждалого Олександра та дізналися, що саме трапилось в той злощасний день та про теперішній стан здоров'я постраждалого  :

Валерій Терещенко - батько постраждалого Олександра
- Пане Валерію, розкажіть будь-ласка, що саме трапилось 14-го квітня з вашим сином та як ви про це дізналися.

- Був звичний день... Вірніше починався він, як завжди. Сашко прийшов зі школи та поїхав в Будинок дитячої творчості, що на вул. Лагунової. Мій син займається музикою та грає в музичній групі.
Увечері до нас додому прийшли два однокласника Сашка, один з них передав мені слухавку свого мобільного та сказав, що це його мама. Вона і повідомила нам, що мій син зараз знаходиться в реанімації в місті Бобровиця (Чернігівська обл.). Я разом з дружиною та племінницею взяли таксі та відразу вирушили в Бобровицю, де нам повідомили, що Олександр разом з іншими хлопцями полізли на дах електрички. І самев цей момент мого сина тричі вдарило струмом. Лікарі нам повідомили, що Сашко зараз знаходиться без свідомості, він отримав сильні опіки спини, плечей, у нього відмовили нирки. Одяг та речі Сашка згоріли від сили напруги.  

- У вашому повідомленні сказано, що Олександр знаходиться в Києві в обласній лікарні...

- Так, наступного дня я почав шукати карету швидкої допомоги, щоб перевезти сина до столиці, але так, як Сашко самостійно не дихав (тільки за допомогою апарату штучного дихання), то всі служби відмовлялися брати на себе відповідальність транспортування такого пацієнта. Нащастя згодилась швидка клініки "Медіком".

- В коментарях читачів з'явилась інформація, що нібито мама Сашка від нього відмовилась та що в лікарню до вашого сина привозили священика.

- Маячня! Для моєї дружини це був шок, сама не розуміла, що говорила та що робила. Вона ці дні часто втрачала свідомість, тільки зараз вона на пігулках, але поступово приходить до тями. Це дуже великий стрес для неї.
З приводу священика, то дійсно він приїжджав до Сашка в лікарню. Брат одного з батьків однокласника Сашка порекомендував провести Таїнство Соборування. Це не відспівування та не відпущення гріхів, як деякі можуть подумати. Це священнодія, у якій під час помазання тіла єлеєм на хворого призивається благодать Божа, яка зцілює душевні й тілесні немочі.

- Який стан здоров'я Олександра сьогодні, є покращення?

- Незначні, але є. Він і досі не рухається, не розмовляє, до нирок підключений апарат так, як нирки не функціонують. Але вже сьогодні він почав реагувати на звуки. Лікар просить Сашка порухати правим чи лівим пальцем і син все виконує. 

 

- В своєму повідомленні ви просите людей допомогти Олександру і в зв'язку з цим читачи розділились на два фронти. Одні засуджують вчинок Сашка та радять не допомагати йому, а батькам зайнятись його вихованням, інші увійшли у ваше положення та закликають допомогти вашій сім'ї.

- Насправді ні я, ні моя дружина навіть не здогадувались про, так сказати, "хобі" нашого сина. Це стало великою новиною для нашої сім'ї. Ми згодні з кожним коментарем під моїм постом, але сталося, те що сталося. Ми батьки, і ми намагатимемося будь-якою ціною підняти нашого сина на ноги. Дуже сподіваємось на допомогу всіх небайдужих людей.
- Яка саме допомога вам потрібна?

- Кожного дня на лікування ми витрачаємо великі кошти. Наприклад, вчора на лікування пішло 12 тис. грн., сьогодні - 7 тис. грн.. Лікування планується бути довготривалим. Тому наша сім'я потребує фінансової допомоги: 

Карта Приватбанку № 4149 4978 6461 6158,
Телефони для довідок: батько +380982838316, мати +380678937450, класний керівник +380974673089

Також нам дуже потрібні донори крові. А крові нам потрібно дуже багато, будь-якої групи, будь-якого резусу. 
Прохання всіх небайдужих допомогти нам, як фінансово, так і донорством.

- В телефонах для довідок ви вказали номер телефону класного керівника Олександра. Вона також займається допомогою для Сашка?
- Так, Чайка Оксана Миколаївна - класний керівник мого сина, яка працює вчителем у Броварській загальньоосвітній школі №2. Вона ініціювала друк та розповсюдження листівок про допомогу Олександра по всім школам Броварів. Хочу дуже їй подякувати за допомогу.

- Пане Валерію, дякуємо вам за бесіду. Бажаємо Сашку якнайшвидшого одужання, але водночас бажаємо йому якомога швидше і подорослішати. Тримайтеся, все буде добре.

- Дякую виданню "At Brovary" за підтримку.