WTF?
     
Допомога воїнам АТО

 Наприкінці червня стартувала всеукраїнська акція зі збору та переробки кришок від пластикових пляшок для протезування воїнів АТО. Буквально за тиждень пункти збору пластикової тари з'явилися мало не в кожній області України.

"Підприємство, яке виграло тендер на переробку кришечок, в Україні одне - це ТОВ« Бровари-Вторма », - пояснює менеджер проекту благодійної організації« Овес »Ольга Іванова. - Воно має шість відділень: у Броварах, Білій Церкві, Львові, Херсоні, Чернігові та Ніжині. Саме туди і звозитимуть всі пластикові кришки, які збере населення. «Бровари-Вторма» готове купувати пластик за хорошою ціною.  Гроші за нього перераховуватимуть на рахунок нашого фонду, а потім вони підуть на потреби конкретних бійців. Люди зацікавлені в тому, щоб допомогти знайомому, колезі, сусідові. Ми даємо їм таку можливість ".

 Щоб замовити один протез руки, потрібно зібрати близько 500 тисяч кришок, ноги - близько 850 тисяч. Здається, це багато, але, представивши навіть приблизно, скільки такого пластикового «мотлоху» викидає за день одна багатоповерхівка, розумієш - на збір піде не так вже й багато часу.

 До речі, про виготовлення протезів «Овес» теж домовився. Робити їх буде майстер з Кракова (Польща). Він пообіцяв навчити своєї технології і українців. Правда, тут вже справа за державою - керівництво країни має ліцензувати цю діяльність.

 

 

Знайти найближчі пункти збору пластикових кришечок в м. Бровари можна за адресами:

  • вул. Гагаріна 6;
  • вул. Незалежності 4;
  • вул. Незалежності 5;
  • вул. М. Лагунової 4.